Den blbec

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Den blbec

Příspěvek od Burák »

Pánové, vím, že se spoustou z vás mám různý bartrový kšefty, ovšem ode dneška toto jde mimo ně. Naštěstí to dnes odnesly jen plechy na Daewoo Nexia. Na příčném prahu před firmou se mi, pravděpodobně technickou závadou na spojovacím zařízení, vypřáhl plaťák a sejmul vedle stojící auto. Prostě vozejk najíždí mraky km, ale nemá počítadlo a neni to vidět. Proto ode dneška za každý výjezd plata, bez ohledu veškeré protislužby vybírám 300kč. Neni to na muj výdělek, jen na nutnou udržbu. Doufám, že to všichni chápete. Vubec nechci domyslet, co kdyby tam někdo stál, nebo se to stalo na dálnici s naloženým autem.
Přílohy
bouracka.jpg
bouracka.jpg (37.12 KiB) Zobrazeno 2605 x
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Den blbec

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj Bu a všichni! :grin: Dobře, že to dopadlo "jen" takhle, ale máš naprostou pravdu! :shock: Kdybych ho ještě někdy(nedej Bože) potřeboval, tak to je pakatel za to, co ten plaťák udělá za službu! :roll: Malá rada, piš mu sešit jízd, jako na služební auto! Minuta práce a víš hned, co ty kolečka naběhaly, no ne? :mrgreen: Mysli si, že jsem pošuk, ale každý moje auto má sešit a tam jsou opravy, výměny, mimo prkotin a výměny olejů, atd. a hlavně KM 1.ledna a 31. prosince! :o Kdo by si to taky v mým věku pamatoval, že jo!? :lol:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Den blbec

Příspěvek od Burák »

v omezené míře to mám v autech taky. hlavě co se týče poruch, abych věěl, co kde opravit, to se nedá pamatovat :?
Obrázek

Michal

Re: Den blbec

Příspěvek od Michal »

to je pech, taky se mi to jednou stalo. Naštěstí plato odjelo pět metrů a čelní rána do nárazníku Mercedesu prakticky nic neudělala. Se sešitama je to pravda, taky se na to chystám, protože si nepamatuju, u čeho jsem dělal olej a u čeho ne a pak se divím, proč odebírám od Klocáka oleje za deset tisíc ročně :?
Jinak Bu s tebou naprosto souhlasím, naštěstí mě se to netýká :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Den blbec

Příspěvek od Burák »

Nezlobte se, ale týká se to opravdu všech. To plato potřebuje novou nájezdovku 2500,- nový kolečko 1500,- vyměnit zadní rampu a ten nabouranej roh, dodělat elektriku, nalakovat. To nepočítám, že každej, kdo vyleze z auta mi prošlápne blatník :? A momentálně mám v kase od plata 500,-. Jestli pro svou potřebu jedu tak 15% z celkových jízd toho vozíku. 3 stovky ještě nikoho nezabily.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Den blbec

Příspěvek od Talbot »

Bu, naprosto souhlasím.

Michal

Re: Den blbec

Příspěvek od Michal »

já myslel, jako že já nic nevozím :mrgreen: :mrgreen:

Jiří Lefner

Re: Den blbec

Příspěvek od Jiří Lefner »

Burák píše:Nezlobte se, ale týká se to opravdu všech. To plato potřebuje novou nájezdovku 2500,- nový kolečko 1500,- vyměnit zadní rampu a ten nabouranej roh, dodělat elektriku, nalakovat. To nepočítám, že každej, kdo vyleze z auta mi prošlápne blatník :? A momentálně mám v kase od plata 500,-. Jestli pro svou potřebu jedu tak 15% z celkových jízd toho vozíku. 3 stovky ještě nikoho nezabily.
Já myslel,že už dávno bereš něco za plato, To je snad normální ,protože jak jsi správně popisoval tak udržba stojí peníze , Ted vidím ,že jsi SVAZARM :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Den blbec

Příspěvek od Burák »

Já jako oficiálně beru, ale znáš to, tomu dlužim tuhle laskavost, jinýmu jinou a ve výsledku to tle dopadá
Obrázek

Odpovědět