Modýlky, hračky, pičičandičky

Moderátor: Burák

Odpovědět
paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od paja »

George:
Tak to jseš ideální kandidát na pokárání ohledně předcházení problémům. Ale odpustím si smailík....
Ale dost už o tom. To fooorum je výborná věc, ale blbý je, že po takovýhle výměně nemůžem zajít na jedno. :( ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Talbot »

Pájo, Ty si z toho děláš srandu, ale kdyby mu to kolo upadlo třeba cestou z hor, někde v Německu v -5°C, tak si myslím, že by ho manželka "pokárala" pořádně, protože za stav svýho auta je odpovědnej právě on, ne? A pokárala by ho nejen proto, že by tam museli čekat na pomoc, ale hlavně proto, že tím, že nemá auto v pořádku ohrozil rodinu a zkomplikoval ostatním život.
Co by asi Tobě řekla Tvoje manželka, kdyby jste jeli s rodinou a Tobě by upadlo kolo?
Jenže zodpovědnej člověk (George) má přehled o tom v jakým stavu má svoje auto a tak by s ním radši někam do Alp ani nevyrážel.

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od George »

Jen tak mimochodem, to auto není moje. To je Zdeny :lol: :lol: :lol:
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od paja »

No moje manželka má zvednutý obočí už jenom při pomyšlení, že budem jezdit Simkou a to bude v super stavu. Ale vysvětluj to ženský...
Jinak s tim kolem se opravdu moc nesměju, zažil jsem jednou píchnutý kolo v zatáčce (s Š 1203, jak jinak :) ) a to byl teda nástup ke krajnici! A to bylo proti tomuhle prd, to kolo aspoň trochu vedlo...
Zas na druhou stranu, Simca bude letní auto a možná by se z toho vyvrbilo zas jedno "nezapomenutelný dobrodružství".
Obrázek

Uživatelský avatar
Grave1501
Příspěvky: 281
Registrován: 18 led 2009 21:01
Bydliště: Strančice
Kontaktovat uživatele:

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Grave1501 »

Mé nezapomenutelné dobrodružství je "setkání 2004" s Avií kdesi u Slovenských hranic... To mi z ty Simky toho opadalo trochu vic... :(
Simca 1301 LS '68; 1301 Special '73; 1501 GLS '66
Peugeot 405 GR 74KW '94 / Škoda Felicia combi 1,9D '96
Jawa 50/555; 50/20; 175/356 '57; 250/11 '49; 250/353 '62; 350/634 '74; + PAV 40

Michal

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Michal »

.
Naposledy upravil(a) Michal dne 10 bře 2009 13:38, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Talbot »

Přečti si to pořádně, Klocák si není jistej, takže Speciála měl nejspíš ve skutečnosti objednanýho jen Burák a já. Kapota na Tagoru? Měl to v inzerátu, dokonce i nafocený, takže jestli jí mezitím prodal jsem těžko mohl ošéfovat a tenkrát jsi jel prostě se mnou, nevšiml jsem si, že by Tě někdy cesty do Francie obtěžovaly...
Ohledně modýlků - jak psal George (a já bych to udělal taky tak), měl jsi dát nejdřív celou zásilku k dispozici a zbytek si vzít/prodat dál, to je slušnost, něco jako, když se někdo dělí o sušenku, taky je správný si vzít menší kousek a větší nechat druhýmu, ale to se špatně vysvětluje, to by měl člověk mít v sobě. Když něco organizuju, tak (pokud jednám s kamarády) jde hlavně o to, aby byli spokojený ty druhý a ne já, resp. já až v poslední řadě.
Já vím, že nikdo není bez chyby, ale řeším to až v momentě, kdy mi něčí chyba začne komplikovat život a to je tenhle případ, proto "řvu" jak píšeš.
O.K. pokud nemůžeš, tak tu mojí objednávku (kterou nemáš) stornuj - jak píšeš na předešlé stránce.

Michal

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Michal »

.
Naposledy upravil(a) Michal dne 10 bře 2009 13:38, celkem upraveno 1 x.

Michal

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Michal »

.
Naposledy upravil(a) Michal dne 10 bře 2009 13:37, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Burák »

Hale, hoši, nechcete jit už s těma hádkama do pr... Chápu vás oba dva. Taky si pamatuju kulový. Přijde mi ale jako hovadina se hádat o pár autíček, nemyslíte? Už aby ta zima skončila, bo tle je na palici :x A esi si si hodláte vyčítat, kdo pro koho co udělal, tak se jděte fakt vycpat. To si dělate srandu, ne? :x
Obrázek

Michal

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Michal »

.
Naposledy upravil(a) Michal dne 10 bře 2009 13:37, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Talbot »

simcaklub píše:OK, stornuju ji, jak jsi psal v prvním příspěvku. Pochybuju, že ty by jsi se zachoval jinak a jen sponzoroval ostatní.
Pochybuješ špatně, spozorovat někoho není potřeba, každej si svoje zaplatí, ne? Jde jen o to mít nějakou úroveň a neurvat si to nejlepší pro sebe a zbytek milostivě nabídnout ostatním...

Burák: tady ani tak nejde o autíčka (kor u mě, když si je můžu koupit ve Francii několikrát ročně), ale o přístup, kterým mě Michal docela zklamal. Evidentně sedí na dvou, třech modelech, který nepustí, ani kdyby se měl pohádat s kamarádem... a proto tady pokračuju v týhle zbytečný debatě, protože mě zajímalo, kam až to půjde. Čekal bych třeba něco jako: "tak napište co myslíte, že jste chtěli, já vám je dám a pro sebe si objednám v další objednávce" nebo třeba: "tak si to sežerte, já se tady kvůli tomu nebudu dohadovat" ale ne, prostě CG spider, Aronde des records a další mají asi větší cenu... :(

No nic, třeba se pletu a až si to vyříkáme u piva, uvidíme věci v jiném světle...
Naposledy upravil(a) Talbot dne 10 bře 2009 00:05, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Klocák »

Za sebe jen tolik - chápu Michala (Simcacluba), že nemusí být vždy "vykryta" objednávka 100% . . . a každej, kdo pracuje v "obchodě" to někdy zažil :!: Ale to už nemá cenu rozebírat :roll:
Jsem si na 100% jistej, že sjem chtěl "1500" a "Speciála", jde mi ale hlavně o tu "1500", takže pokud je problém vtom, že přišlo "málo Speciálů", tak si ho Michale (Talbote) klidně vezmi . . . a to hlavně proto, aby se tady uklidnila nálada 8-)
Jak píše Bu - nebduem se hádat o pár autíček :lol:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Burák »

Klocáku a k čemu Speciála, když ho máš? :o
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Talbot »

Klocák píše:Za sebe jen tolik - chápu Michala (Simcacluba), že nemusí být vždy "vykryta" objednávka 100% . . . a každej, kdo pracuje v "obchodě" to někdy zažil :!: Ale to už nemá cenu rozebírat :roll:
Jsem si na 100% jistej, že sjem chtěl "1500" a "Speciála", jde mi ale hlavně o tu "1500", takže pokud je problém vtom, že přišlo "málo Speciálů", tak si ho Michale (Talbote) klidně vezmi . . . a to hlavně proto, aby se tady uklidnila nálada 8-)
Jak píše Bu - nebduem se hádat o pár autíček :lol:
Tady přece nejde o 100%ní vykrytí nebo nevykrytí objednávky... za nabídku díky, je to od Tebe šlechetné, ale mě jde o princip a ne o to, jestli mám 190 nebo 192 modýlků.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Burák »

Sakra, kašlete už na to! :x
Obrázek

Uživatelský avatar
Amelie
Příspěvky: 116
Registrován: 14 led 2009 13:14

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Amelie »

Chlapi nelejte to pivo z voken.... ! :-)

Řešte to prosím offline, teď se nevyjadřuju k obsahu - nevím na čí straně jsou jaká fakta a montovat se do toho nebudu, ale vyjadřuju se ke zbytečný "prudě" na veřejném fóru, je lepší abyste i příště psali soukrome zpravy nebo si zavolali ne? :-) Jakmile se něco řeší veřejně, může to vygradovat zbytečně moc... a navíc, pokud se lidi začnou napadat a bránit, je řešení uplně v čoudu ! Já jsem taky taková, že mi jde o princip a mám silně rozvinutý smysl pro spravedlnost a i zvýšenou citlivost na křivdu...takže jakmile mi něco z tohohle hapruje, okamžitě bojuju. Ale pokud to ještě chcete řešit, soustřeďte se prosím na jádro pudla, shrňte si fakta a nastavte řešení, další nimrání je k ničemu...

Už to téma tady skončete, nebo to tu bude jako na jiném, nejmenovaném foru, kde se pořád někdo s někým handrkuje...

Tak všem přeju hezkej den

Maruška
Naposledy upravil(a) Amelie dne 10 bře 2009 11:03, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Klocák »

To je ale pro nás "vostuda", že nás tady musí "rovnat" ženská :oops:

2 Burák : chtěl jsem ho pro malýho Klocáka, aby jsem mu nekazil od mládi vkus :lol:

2 MihcalTalbot : malej Klocák si klidně na Speciála počká, takže jestli o něj stojíš, napiš SZ ;)
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Michal

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Michal »

.
Naposledy upravil(a) Michal dne 10 bře 2009 13:37, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Talbot »

Protože to bys byl teprve frajer, kterej udělal něco pro ostatní, takhle jsi udělal něco hlavně pro sebe a ostatním milostivě přenecháváš drobky a to teda žádná frajeřina není...

Klocáku díky fakt, ale nech si to pro malýho, jak jsem už psal, koupím si jindy, žádnej problém ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Burák »

:x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
Obrázek

Uživatelský avatar
JD_Simca
Příspěvky: 108
Registrován: 13 úno 2009 10:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od JD_Simca »

A já si myslel, že tohle forum je o Simcach.... :cry:
Zkusme udržet trošku úroveň domácího fora na úrovni a neničit ho takovými věcmi.
Nepřijde Vám trošku nedůstojný se o tomhle dohadovat přes forum, které má být o ničem jiném... :?: :!:
Simca 1301 EL 1969
Talbot 1510 1982

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Talbot »

No, chápu, že dohadování se o něčem není nikdy nic příjemnýho, ale zase nejsme děti v mateřský školce a tak se snad nikdo nerozbrečí kvůli nějaký výměně názorů? A je stokrát lepší si to vyříkat, než to dusit v sobě.

Uživatelský avatar
Grave1501
Příspěvky: 281
Registrován: 18 led 2009 21:01
Bydliště: Strančice
Kontaktovat uživatele:

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Grave1501 »

Problém je potřeba vyřešit a vše si vyřikat a vysvětlit ... bez toho to prostě nejde.
Simca 1301 LS '68; 1301 Special '73; 1501 GLS '66
Peugeot 405 GR 74KW '94 / Škoda Felicia combi 1,9D '96
Jawa 50/555; 50/20; 175/356 '57; 250/11 '49; 250/353 '62; 350/634 '74; + PAV 40

Uživatelský avatar
JD_Simca
Příspěvky: 108
Registrován: 13 úno 2009 10:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od JD_Simca »

Souhlas, ale na tohle je si lepší zavolat, zajít do hospody, do garáže a vyřikat si to rovnou a ne přes forum.
Simca 1301 EL 1969
Talbot 1510 1982

Odpovědět