Modýlky, hračky, pičičandičky

Moderátor: Burák

Odpovědět
Michal

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Michal »

Tak jsem skoro po třech letech pověsil toto

Michal

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Michal »

.
Naposledy upravil(a) Michal dne 10 bře 2009 13:38, celkem upraveno 2 x.

Michal

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Michal »

Nicméně, vzhledem k tomu, že mi odešel přes svátky notebook a díky Markovi nemáme přístup do starýho fora, nevím, kdo si co objednal. Jen si pamatuju, že Klocák, Burák a Michaltalbot měli objednávku. Tak se prosím přihlašte.

K dispozici jsou:

Matra Rancho, 2x1301spécial, 2x1100TI, 2xMonaco, 2xS1500, 3xCamionette, 2xS9sport, 1308Jubilée, S Abarth Berlinete, S6, P60 Ranch, Week-End, Plein-Ciel,

Cena 550,-Kč, dle plánu

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Klocák »

No zdarec Presidente 8-)
na to, že sjem chtěl modýlkama "zaplásnout" Vánoce to přišlo skoro včas :lol: ale to nevadí, ponožky a bačkory taky využiju ;)
Jinak já jsemsi na 100% objednal Simcu 1500 a pak asi i jednoho 1301 Special :P
. . . mlžu si vybrat i barvu a výbavu? :lol: :lol: :lol:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Burák »

Já, co vim, tak 1301S, 1100TI, Camionette, asi Abarth, Jubilee a Plein ciel. Pak 2x murena, ale ta jaksi asi nejni. Bohužel objednávka je kdesi ve slovenským archivu
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Talbot »

Michale, tak na tohle teda nemám nervy :evil: modýlky jsem si objednával u Tebe, seznam si dohoň kde chceš :evil: rozhodně jsem tam měl Abartha, 1301 Special, S 1500, S 1100 TI a další, nicméně jen ta moje objednávka čítala min. 10 autíček. Pokud teda myslíš, že to uděláš stylem - já si z toho vezmu co se mi líbí a o zbytek se poperte, tak na to Ti kašlu - slušně řečeno. To je přesně výsledek toho, jak všechno děláš napůl, když si někdo něco objedná, máš si to napsat na papír, řešit přes maily, nebo jinak "ošéfovat", kdyby se cokoliv stalo - jako to měl zmáknutý třeba Klocák s olejema... a ne pak zase zmateně řešit následky. Chci buď všechno nebo nic.

PS: a protože jsem to objednával podle toho co mi ještě chybí, tak žlutý CG Spider a jeden Plein Ciel tam byly 100% taky...

Michal

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Michal »

.
Naposledy upravil(a) Michal dne 10 bře 2009 13:39, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Burák »

Jako, je možný, že se pletu. Takže Michale, pokud víš, co bylo tvý, tak to vyzvedni a já si to pak přeberu. Páč já si to nepamatuju.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Talbot »

Michale, to, že Marek zrušil forum samozřejmě není Tvoje chyba, to že sis to nezálohoval tak, abys těmhle problémům předešel, Tvoje chyba je. Kdy už se konečně poučíš, že problémům je potřeba předcházet a vždycky mít připravený nějaký řešení, než pak někde třeba mrznout v autě a vymlouvat se na to, že debilní Němci neprodávají na pumpách nabíječky, že altík byl po renovaci, atd. atd. Chápeš to?

Jasně, že to nějak vyřešíme - Burák si není jistej Abarthem a Klocák Speciálem, takže pak to vypadá, že by neměl být problém zkompletovat všechny autíčka, který jsem vypsal ve svým předchozím příspěvku.

Michal

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Michal »

.
Naposledy upravil(a) Michal dne 10 bře 2009 13:39, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Talbot »

Zase špatně, udělal jsi špatnej závěr a tak se z toho opět nepoučíš.
Správný řešení je:
1) příště si to napiš na papír a pro jistotu si to dej do názvu objednávky, kterou posíláš dodavateli, takže až Ti přijde zboží, budeš tam mít rovnou napsaný pro koho co je.
2) sežeň si nějakýho IT technika, kterej Ti ze starýho notesu vytahá data. Dá se to získat zpět i když je zničenej HD, sice to něco stojí, ale data zachráníš.
3) dodej každýmu co chtěl a je to.

Michal

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Michal »

.
Naposledy upravil(a) Michal dne 10 bře 2009 13:39, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Talbot »

Kázání bych si strčil do... kdybych neměl pocit, že ho potřebuješ a kdyby mi Tvoje nepořádnost a nezodpovědnost už po několikátý nekomplikovaly život :evil:
Pokud nejsi schopnej to zorganizovat pořádně, tak to příště fakt radši neorganizuj a nemusíme se dohadovat.

A pokud jde o tuhle situaci, dodáš mi teda modely dle mojí objednávky? Bylo na ní:
Simca Abarth berline
S 1301 Special
S 1500
S 1100 TI
CG Spider
Plein Ciel
Aronde des Records
Simca 6 - ale ne Decapotable
zbytek nevím...

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od paja »

Kdo je bez chyby, ať hodí kamenem, pokud bych měl parafrázovat bibli. Nevím přesně o co jde, tak bych měl asi držet ústa, ale nedá mi neříct, že pokud někdo dělá něco navíc pro ostatní, jsouce honorovaný ho..nem, tak by měl bejt spíš oceněnej než drbanej. Nevím jestli má cenu si tu hrát na profíky (kor v Čechách). Akorát si zasí..áte tělo žlučí. ;)
Mimochodem, kdybys příště zas něco objednával, což bych se divil, tak vezmu Abarth Simca berlinete.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Talbot »

Mě to prostě sere, protože jsem si objednal nějaký autíčka a myslím si, že tam byly některý z těch, který si Michal nechal pro sebe (viz.fotka) a dál je nenabídl (v tom seznamu těch, který nechal k dispozici), což se nedá jednoznačně potvrdit nebo vyvrátit, protože nemá objednávku. Proto si teda nechci brát nějakej "odpad co na mě zbyde", ale chci všechno to, co jsem si objednal. Fér by naopak bylo, když Michal přišel o objednávku, nabídnout ostatním celou zásilku a pak teprve naložit s tím zbytkem.

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od paja »

Hele Michale (Talbot), nechci se tě dotknout, ale proč sis teda neudělal kopii tý svý objednávky?
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Talbot »

Btw: ano, pokud někdo udělá něco pro ostatní, tak mu náleží pochvala, ale pokud to udělá polovičatě, tak je to úplně stejný, ne-li horší, než kdyby to neudělal vůbec. Všechno, co se neudělá pořádně je na hovno, sere mě to, protože lemploviny je kolem plno a na nic se pak nedá spolehnout - tohle je naprosto přesnej příklad! A rozhodně neplatí, že by měl být člověk spokojenej "aspoň za to málo", pokud "to málo" není výsledkem něčí snahy, ale něčí lemploviny.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Talbot »

Díky Pájo... protože jsem nepoučitelnej vůl a myslel, jsem, že už je na Michala spoleh.
Ale nemyslím, že by to něco řešilo, protože před chvílí jsem jí dal znova dohromady a jsem zvědavej jestli aspoň těch 8ks, kterýma jsem si jistej, mi bude dodáno...

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od paja »

Kdyby nebyla tak rozjitřená atmosféra, tak bych řek, že je to dobrej fór, protože ty jseš v tomhle případě ve stejnom vztahu s Michalem (Simcaklub) jako on s dodavatelem a drbeš ho za stejnou věc jako jsi udělal (neudělal) ty. :)
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od paja »

Jo, když už jsme u tý Simcy Abarth, viděl jste ji někdo někdy naživo? Ten 2litr musí jet jak vítr...
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Talbot »

paja píše:Kdyby nebyla tak rozjitřená atmosféra, tak bych řek, že je to dobrej fór, protože ty jseš v tomhle případě ve stejnom vztahu s Michalem (Simcaklub) jako on s dodavatelem a drbeš ho za stejnou věc jako jsi udělal (neudělal) ty. :)
Tohle není přece vůbec pravda! Michal dostal od dodavatele komplet dodávku, kterou ale neví jak má rozdělit, protože si nezazálohoval objednávky od nás a to je dost zásadní rozdíl ne? A i druhá půlka toho co píšeš je jinak, protože já jsem schopen svojí objednávku dát znovu dohromady, ale Michal není schopen jí vykrýt, protože neví co si má nechat a co má posunout dál.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Talbot »

paja píše:Jo, když už jsme u tý Simcy Abarth, viděl jste ji někdo někdy naživo? Ten 2litr musí jet jak vítr...
Max.rychl. byla 230km/h - v polovině 60.let!

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od paja »

No já když si půjdu koupit pračku (což je můj aktuální úkol, páč se tak roztancovala při praní koberce, že spadla ze soklu přímo na břicho, chvíli sebou mrskala a pak nadobro chcípla - ikona kroutím hlavou) Bosch a dodají mi Romo a já nebudu mít v ruce kopii objednávky, tak jsem nahranej. Ale dost už o tom, chtěl jsem zklidnit koně a ne je pobídnout. ;)

Jinak ten Abarth jsem ještě nikdy nikde neviděl, že by ho někdo prodával. Kolik se jich vyrobilo?
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od George »

No musím uznat, že mě vaše debata kvůli autíčkám konečně dnes zvedla trochu náladu. Vaše starosti bych chtěl mít. Já mám 1308 od včerejška v Pardubicích u Hypernovy s ulomeným kolem, poslouchám v rádiu jak tam někde řáděj fotbaloví fanoušci, sháním odtah apod., mám z toho pupínky, jak bych dopad, kdyby se mi to stalo na silnici v rychlé jízdě a ne při popojíždění po parkovišti a tady se kluci hádaj o autíčka. :lol:
Pravda je, že dnes se všichni můžete navzájem obviňovat, že jste si nepořídili seznam objednávek, ale všichni do jednoho jste spoléhali na to, že je na fóru, tak si nemáte co vyčítat. ;)
Jiná je, že tedy Michal vás asi měl všechny vyzvat, že přišlo to a to a pojďme se navzájem dohodnout co kdo chtěl a rozdělit si to. Já teda můžu na sto procent odpřísáhnout, že jsem nic objednanýho neměl. :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Talbot »

George píše:No musím uznat, že mě vaše debata kvůli autíčkám konečně dnes zvedla trochu náladu. Vaše starosti bych chtěl mít. Já mám 1308 od včerejška v Pardubicích u Hypernovy s ulomeným kolem, poslouchám v rádiu jak tam někde řáděj fotbaloví fanoušci, sháním odtah apod., mám z toho pupínky, jak bych dopad, kdyby se mi to stalo na silnici v rychlé jízdě a ne při popojíždění po parkovišti a tady se kluci hádaj o autíčka. :lol:
Pravda je, že dnes se všichni můžete navzájem obviňovat, že jste si nepořídili seznam objednávek, ale všichni do jednoho jste spoléhali na to, že je na fóru, tak si nemáte co vyčítat. ;)
Jiná je, že tedy Michal vás asi měl všechny vyzvat, že přišlo to a to a pojďme se navzájem dohodnout co kdo chtěl a rozdělit si to. Já teda můžu na sto procent odpřísáhnout, že jsem nic objednanýho neměl. :lol:
Přesně - proto píšu, že chci buď přesně to co jsem si objednal a nebo nic, protože si nebudu rozebírat "to co zbylo".
Pája - a proč musíš mít objednávku? Protože se nemůžeš na 100% spolehnout na to, že Ti ten dodavatel dodá to, co jsi si objednal. Tak si holt budeme muset udělat písemný a potvrzený objednávky i mezi sebou, když se na "dodavatele" nedá spolehnout, což mě teda sere tím spíš...

Odpovědět