Modýlky, hračky, pičičandičky

Moderátor: Burák

Odpovědět
Michal

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Michal »

černá dvojková baghhera X ve velikosti 1/18. bude k mání vc první půli 2011

Michale, jaký čísla modýlků mám v poslední objednávce? Ty budeš mít přehled :mrgreen: ¨Já že bych si přiobjednal :mrgreen: . Teď uděali třeba super 1510

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Tohle je normální pozdrav, sluší se pozdravit, když někam přijdu, teď zrovna na Simca fórum! :) Koukám,žě jste si mne zvolili za téma večera, ale budiž! :roll: Asi máme pravdu všichni, :o ale já si tu svoji vzít nenechám! 8-) Michale 20 zpráv nepíšu, :roll: když tak asi 5 a to na různé topiky a všude zdravím, neboť jsem pozdravil tu, ale ne onde! :mrgreen: A ten onde by si mohl myslet, že jsem nevychovanej, neb jsem na tomto topiku nepozdravil při vstupu! :o Já s tím nemám žádný problém, ale Michal P. se snažil být vtipný, jak že má zdravit, když objevil pozdravů X :o a já jsem si dovolil poznámečku, že pozdravy sice zná, leč je nepoužívá! :lol: A jak vidím, oheň je na střeše! :twisted: Dobrá zábava a téma naštěstí doufám není konfliktní! :lol:
tak ahoj a SIMCAMICALEMENT Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Burák »

Slovy klasika "Ivánku, nic jsi nepochopil..." :lol: Jak jsme řikali. Na forech se zdraví pouze, pokud někdo přijde jako novej, popř po velmi dlouhé pomlce. Ale jak řikám, dyk si zdrav, to je tvá věc :grin: , ale nevyčítej nikomu, že nezdraví. ;)
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Jiří Lefner »

Na netu se nezdraví ,spíše vyjímečně. Ivan je zvyklý zdravit z dob kdy se psaly dopisy a tam se zdravilo na začátku i na konci ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Jiří Lefner píše:Na netu se nezdraví ,spíše vyjímečně. Ivan je zvyklý zdravit z dob kdy se psaly dopisy a tam se zdravilo na začátku i na konci ;)
Ahoj všichni! :grin: Ano, ano Jiříku, tak nějak to bude, ale já s tím nemám nejmenší problém! :lol: A nikomu to nepředhazuju, jasný!? :mrgreen: Bu, víš co znamená název skladby Chucka Berryho, " Johnny B. Goode"? Nevíš? :o Tak já Ti to řeknu! "Buď už hodný, Honzíku!" :lol:
ahoj, čau a Simcamicalement Ivan Simca KH ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Talbot »

Ivane, ještě mě napadlo jedno přirovnání - když potkáš třeba souseda na ulici, tak ho pozdravíš, to je jasný. Když ho ale potkáš během toho dne třeba pětkrát, přece ho pokaždé nezdravíš znovu, navíc pokud víš, že se za 10 minut uvidíte zase, tak se s ním ani pokaždé neloučíš ne? ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj, snad se to může, že!? :( Máš Michale pravdu, ale já vstupuju na fórum pokaždé jindy, na jiná témata a tak prostě pokaždé pozdravím, no! :? Proč z toho děláte takovej problém, kterej já s tím nemám! :mrgreen: Co se týče souseda, potkám pozdravím a jdu na fórum a pozdravím znova! :lol: A jsme úplně mimo téma, mimo mísu, tady maj bejt modýlky, ne?? :lol:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Burák »

Nikdo, psal jsem, že si klidně zdrav. Jen řikám, že rejpeš do Michala ;) Jinak Johnny B. Goode jsem slyšel na živo a bylo to užasný
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Nikdo, psal jsem, že si klidně zdrav. Jen řikám, že rejpeš do Michala ;) Jinak Johnny B. Goode jsem slyšel na živo a bylo to užasný
Ahoj Bu! :grin: Abys byl v obraze, tak viz. Sobota 13.11. ve 12,16:23 podpis Michal! :lol: A jestli jsi byl v lednu 2005 v Lucerně a slyšel to od autora Chucka Berryho, tak tam jsem byl taky! :o Pokud ne, tak jsi to slyšel od někoho jiného, asi. :roll:
ahoj a Simca...........................KH ale to už znáte! :lol: :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Burák »

Jo, byl jsem tam ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Jo, byl jsem tam ;)
Ahoj Bu! :grin: Tak to je O.K., že! Já tam byl s dcerou a kámošem. Byli jsme na balkoně přímo nad Chuckem! Holka sehnala lupeny, ale já další dva vyhrál na Radiu Beat, tak jsme ty původní prodali nějakejm Skopčákům, cha cha! :lol:
Ale to jsem úplně mimo mísu, že? :mrgreen: :mrgreen: Pardon! :o
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH ;)
Obrázek

Michal

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Michal »

tak pomalu začínám vybalovat. Kromě toho, že mám ještě v krabičce nevybalenejch asi 30 modelů, co jsem nakoupil za poslední rok a něco, je až neskutečné, co jsem za ty roky nashromáždil. Výkresy dílů z fabriky, nikdy neotevřenou literaturu, katalog ještě zapáskovanej, návody na montáže tažných zařízení, dobové fotografie i zcela nové, servisky, staré TP..... Tohle až vystavím v SIMCAMUZEU, "padne na zadek" každej simkař :mrgreen:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michal píše:tak pomalu začínám vybalovat. Kromě toho, že mám ještě v krabičce nevybalenejch asi 30 modelů, co jsem nakoupil za poslední rok a něco, je až neskutečné, co jsem za ty roky nashromáždil. Výkresy dílů z fabriky, nikdy neotevřenou literaturu, katalog ještě zapáskovanej, návody na montáže tažných zařízení, dobové fotografie i zcela nové, servisky, staré TP..... Tohle až vystavím v SIMCAMUZEU, "padne na zadek" každej simkař :mrgreen:
Ahoj Michale! :grin: A já Ti k tomu pár drobností, jako obalů a různých blbostiček přidám, pokud budeš mít zájem! :o
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Burák »

Jo a já se zbavim tý palety na motor, co mi zavází v garage :?

Ivane, když jsme u těch obalů. Našel jsem další várkukrabiček na modely. Máš o ně zájem, bo je mám nechat k recyklaci?
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Talbot »

Zajímavá stránka: http://www.smallcars.cz/vyhledavani?search=simca&all=on nevěděl jsem, že se dělá Rallye 2 i v 1:87

Michal

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Michal »

jojo, ve dvou barvách, zelená a stříbrná met. Obě mám :lol: .
Z tý stránky my chybí jen závodní matra 1:87.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Talbot »

Michale, Bu, Klocáku, budeme chtít ty sešity k modýlkům á 1,-E?

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Burák »

Ano
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Jo a já se zbavim tý palety na motor, co mi zavází v garage :?

Ivane, když jsme u těch obalů. Našel jsem další várkukrabiček na modely. Máš o ně zájem, bo je mám nechat k recyklaci?
Bu, nic nevyhazuj, několik nápisů mi ještě chybí, vyhodit můžu později! Pokud toho není Avia?! dík Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Burák »

NE, je jich asi 6, nebo 7. Máš je mě. Příště, až se uvidíme, tak je vemu ssebou.
Obrázek

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Klocák »

Já ne, ale i tak díky za nabídku 8-)
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Michal

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Michal »

já jo, těch dvacet časopisů mi chybí :lol:

Ivane, budu mít dalších asi třicet krabiček :mrgreen:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Talbot »

Fajn, tak já je objednám, vezmu si je taky. A ne, že pak budete držkovat, že co je to zase peněz... :lol:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Talbot »

Jinak Michale, jak jsi spokojenej s Gazoline? Já jsem jim už musel napsat vzteklej mail, protože letos za celej rok ani jedna Simca nebo Talbot, zato píšou o německejch a anglickejch autech, kterejch jsou plný časopisy i tady u nás :evil: už nikdy si to nepředplatim, to se fakt vyplatí si pak ty čísla, kde je něco pro nás zajímavýho, dokoupit. Stejně mi to ale nejde na rozum, vždycky, když jsme si Gazoline koupili ve Francii, tak tam bylo aspoň něco, aspoň na jednu pitomou stránku, nějaká zmínka. V tomhle ročníku, nebylo ani v jednom čísle nic, ani řádek o Simkách, zmrdi... jsem fakt nasranej :evil: :evil: :evil:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Modýlky, hračky, pičičandičky

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michal píše:já jo, těch dvacet časopisů mi chybí :lol:

Ivane, budu mít dalších asi třicet krabiček :mrgreen:
Ahoj! :grin: Michale, beru, mám velkej barák! :lol:
ahoj Ivan ;)
Obrázek

Odpovědět