FRANCIE 2011 - Château de la Ferté Saint-Aubin

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Grave1501
Příspěvky: 281
Registrován: 18 led 2009 21:01
Bydliště: Strančice
Kontaktovat uživatele:

Re: FRANCIE 2011 - Château de la Ferté Saint-Aubin

Příspěvek od Grave1501 »

Michaltalbot píše:Jardo, napadá Tě důvod proč by měl někdo chtít?
To měl být vtip ;)
Simca 1301 LS '68; 1301 Special '73; 1501 GLS '66
Peugeot 405 GR 74KW '94 / Škoda Felicia combi 1,9D '96
Jawa 50/555; 50/20; 175/356 '57; 250/11 '49; 250/353 '62; 350/634 '74; + PAV 40

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: FRANCIE 2011 - Château de la Ferté Saint-Aubin

Příspěvek od Talbot »

To je jasný, že jsi to nemyslel vážně, ale mě zajímá, když někdo chce něco zadarmo (ať už ze srandy, nebo vážně) jestli přitom taky zvažuje to, proč by to ten druhej měl dělat? ;)

Uživatelský avatar
Grave1501
Příspěvky: 281
Registrován: 18 led 2009 21:01
Bydliště: Strančice
Kontaktovat uživatele:

Re: FRANCIE 2011 - Château de la Ferté Saint-Aubin

Příspěvek od Grave1501 »

Michaltalbot píše:To je jasný, že jsi to nemyslel vážně, ale mě zajímá, když někdo chce něco zadarmo (ať už ze srandy, nebo vážně) jestli přitom taky zvažuje to, proč by to ten druhej měl dělat? ;)
Vtip nemusí mit logiku a o tom to leckdy je... ;)
Simca 1301 LS '68; 1301 Special '73; 1501 GLS '66
Peugeot 405 GR 74KW '94 / Škoda Felicia combi 1,9D '96
Jawa 50/555; 50/20; 175/356 '57; 250/11 '49; 250/353 '62; 350/634 '74; + PAV 40

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: FRANCIE 2011 - Château de la Ferté Saint-Aubin

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Tak do Saint Aubin je dnes přihlášeno 204 aut! :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: FRANCIE 2011 - Château de la Ferté Saint-Aubin

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci! :grin: Dnešní stav přihlášených účastníků na National Simca sraz je 216 vozů! :lol: Kolik bude Čechů? :roll: Hlaste se, kdo jedete! :o ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: FRANCIE 2011 - Château de la Ferté Saint-Aubin

Příspěvek od Burák »

Ivane, mám na Tebe takovou prosbu. Nenapsal bys té své známé z francouzského klubu, zda pořešili rozšíření kapacity galavečeře? Já ji totiž nemám a měl bych zájem. :?
Obrázek

Jiří Lefner

Re: FRANCIE 2011 - Château de la Ferté Saint-Aubin

Příspěvek od Jiří Lefner »

Burák píše:Ivane, mám na Tebe takovou prosbu. Nenapsal bys té své známé z francouzského klubu, zda pořešili rozšíření kapacity galavečeře? Já ji totiž nemám a měl bych zájem. :?
Ivane,mohl bych Tě také požádat o 2 galavečery? Se mnou jede Koumes a ten také nic nemá.

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: FRANCIE 2011 - Château de la Ferté Saint-Aubin

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Jiří Lefner píše:
Burák píše:Ivane, mám na Tebe takovou prosbu. Nenapsal bys té své známé z francouzského klubu, zda pořešili rozšíření kapacity galavečeře? Já ji totiž nemám a měl bych zájem. :?
Ivane,mohl bych Tě také požádat o 2 galavečery? Se mnou jede Koumes a ten také nic nemá.
Ahoj kluci! :grin: Oba vás musím zklamat. :mrgreen: Nemohu, protože to jednoduše nejde! :twisted: Počet 170 míst u stolu byl od začátku na stránkách CSF a asi měsíc už tam visí slovo "complet", přeloženo- vyprodáno! :o Takže ne, pokud Francouzi nerozšíří počet míst na místě srazu, o čemž pochybuju! Já jsem taky v Anse ostrouhal a to už jsem byl jejich členem! Prostě jsem se na slavnostní večeři nedostal a tak jsem radši v sobotu odjel do Flagey-Echézeaux, kde byl sraz Simca Racing Teamu! :lol: Taky dobrý sraz! Ale co se týče tohoto, jsem jen řadový člen a ještě k tomu Čech, nic více! :cry: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: FRANCIE 2011 - Château de la Ferté Saint-Aubin

Příspěvek od Burák »

Tpo je mi jasný, jen jsem myslel zeptat se, esi o tom neuvažujou. Pokud to nejde, nic se nedá dělat
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: FRANCIE 2011 - Château de la Ferté Saint-Aubin

Příspěvek od Talbot »

Věřím tomu, že to nejde, protože přesně jak se to po Burákově dotazu rozjelo tady, hned Jirka si vzpomněl + Koumes, tak by to dopadlo, kdyby to někomu povolili. Ale já bych to udělal tak, že bych hned po příjezdu na místo zašel za organizátory a domluvil se s nimi, že kdyby někdo z těch co to mají objednáno nedorazil, což se může stát, aby tam napsali mě ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: FRANCIE 2011 - Château de la Ferté Saint-Aubin

Příspěvek od Burák »

A nechci nic podloudně :? . Jen si nemyslim, že jsem jedinej, na koho se nedostalo. Tak jsem se chtěl zeptat, esi neuvažujou o rozšíření. Když se nikdo ptát nebude, nebude nikdo z organizatorů mít důvod o tom začít přemejšlet.

Prostě něco takovýho jako: Ahoj, mám tu 4 kolegy, na který se nedostalo, neuvažujete o rozšíření galavečera? tečka
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: FRANCIE 2011 - Château de la Ferté Saint-Aubin

Příspěvek od Talbot »

Já to nemyslel podloudně, když tam někdo nedorazí, tak jeho místo přece nebude zbytečně neobsazený. Když ale o Tobě budou vědět, tak můžeš bejt jako "náhradník" ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: FRANCIE 2011 - Château de la Ferté Saint-Aubin

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:A nechci nic podloudně :? . Jen si nemyslim, že jsem jedinej, na koho se nedostalo. Tak jsem se chtěl zeptat, esi neuvažujou o rozšíření. Když se nikdo ptát nebude, nebude nikdo z organizatorů mít důvod o tom začít přemejšlet.

Prostě něco takovýho jako: Ahoj, mám tu 4 kolegy, na který se nedostalo, neuvažujete o rozšíření galavečera? tečka
Ahoj Bu! :grin: Ještě dnes napíšu sekretářce klubu a uvidíme! :mrgreen: Že jsi to Ty , Bu! Ale neslibuju nic, uvidíme, jak to dopadne! :lol:
ahoj Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: FRANCIE 2011 - Château de la Ferté Saint-Aubin

Příspěvek od Burák »

Děkuju, jsi hodnej. Nechtěl jsem žádnou protekci.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: FRANCIE 2011 - Château de la Ferté Saint-Aubin

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Děkuju, jsi hodnej. Nechtěl jsem žádnou protekci.
Už to odešlo, pokud to vyjde, vždy to bude PROTEKCE! :lol: ahoj Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: FRANCIE 2011 - Château de la Ferté Saint-Aubin

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci! :grin: Takže to nedopadlo, bohužel. :mrgreen: Dle odpovědi sekretářky, nelze sál, kde se bude jídlo podávat, zvětšit. Na stránkách CSF je tou místností označena Oranžérie zámku Chateau de Saint Aubin. :twisted: Předloni v Saint Jean le Pied de Port to bylo ve stanech, ale tentokrát je to uvnitř budovy. Vždy pořadatel vychází z místních možností. Tolik k tomuto tématu. ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: FRANCIE 2011 - Château de la Ferté Saint-Aubin

Příspěvek od Burák »

Jasný, díky moc. Ale aspoň o nás vědí, no :grin:

JAk jsem koukal, ale zatim jsou příhlášeny jen 2 1308 a 2 1307, tzn, Krom mně a Myšků jen po jednom autě :grin: Pokud teda Vlaďa Beran už nemá přihlášku
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: FRANCIE 2011 - Château de la Ferté Saint-Aubin

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci! :grin: Tak dnes mi dorazil časopis CSF, Flash Info, duben 2011 + členská karta. :) Doufám, že ostatní členové z našeho klubu obdrželi časopis taktéž! :roll: Je nás, pokud dobře počítám celkem 5. Plus Milan Dobeš, samozřejmě, takže 6 Čechů je členy Club Simca France!
:o Dobrá práce, není-liž pravda? :lol: Členské karty pro členy našeho klubu nejsou stále na programu? :roll: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: FRANCIE 2011 - Château de la Ferté Saint-Aubin

Příspěvek od Burák »

jdu mrknout do schránky
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: FRANCIE 2011 - Château de la Ferté Saint-Aubin

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci! :grin: Další informaci, kterou jsem od pořadatelů obdržel, je to, že každý účastník, který má zaplaceno "startovné" a jídlo, nejen Gala, ale i večeře ve čtvrtek a pátek, si musí vytisknout e-mail se zprávou o svém registračním čísle a při příjezdu jej předložit pořadatelům.
:roll: Potom dostane na vše vouchery aby o nic nepřišel. :lol: Jo, jo, Saint Aubin se blíží! :) ahoj Ivan
Obrázek

Jiří Lefner

Re: FRANCIE 2011 - Château de la Ferté Saint-Aubin

Příspěvek od Jiří Lefner »

Burák píše:Jasný, díky moc. Ale aspoň o nás vědí, no :grin:

JAk jsem koukal, ale zatim jsou příhlášeny jen 2 1308 a 2 1307, tzn, Krom mně a Myšků jen po jednom autě :grin: Pokud teda Vlaďa Beran už nemá přihlášku
Honzo,Lada Beran také nemá přihlašku. Nějak se mu to také nepovedlo. Včera jsem s ním mluvil tak doufám,že při příjezdu nebude problém a pustí nás tam...

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: FRANCIE 2011 - Château de la Ferté Saint-Aubin

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Jiří Lefner píše:
Burák píše:Jasný, díky moc. Ale aspoň o nás vědí, no :grin:

JAk jsem koukal, ale zatim jsou příhlášeny jen 2 1308 a 2 1307, tzn, Krom mně a Myšků jen po jednom autě :grin: Pokud teda Vlaďa Beran už nemá přihlášku
Honzo,Lada Beran také nemá přihlašku. Nějak se mu to také nepovedlo. Včera jsem s ním mluvil tak doufám,že při příjezdu nebude problém a pustí nás tam...
Ahoj kluci! :grin: To víš Jirko, že Tě tam pustí, akorát si budeš moci koupit obědy a večeře s vyjímkou té sobotní Gala. A také zaplatíš účastnický poplatek. Je to myslím € 22,- na osobu! Hosté jsou vždy vítáni, jak vyplývá z minulého National, zahraniční určitě! :lol: Je jen škoda, že nemáme klubové členské karty. Nestály prý by moc a když někam přijedeš a prokážeš se kartou spřáteleného klubu, hned na Tebe koukají jinak! :lol: Stokrát jsem se přesvědčil, že taková kartička otvírá dveře a pomůže tomu, aby si Tě lidé pamatovali. :lol: Třeba ve Francii je dost lidí, kteří mají různé Simky a Talboty a v klubu nejsou! A klub je taková elitní skupina a můžou se členové prokázat, že do ní také patří!
Pokud by byl mezi členy o toto zájem, můžeme to projednat na podzimní schůzi klubu, ne? :roll: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Jiří Lefner

Re: FRANCIE 2011 - Château de la Ferté Saint-Aubin

Příspěvek od Jiří Lefner »

Jo , Ivane ,tak to je dobrý. Co se týče galavečeře tak když nebude nic se neděje ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: FRANCIE 2011 - Château de la Ferté Saint-Aubin

Příspěvek od Burák »

Tak jako, myslim, že nás už si pamatujou ze Saint Jeanu, speciálně z raftu :lol: Takovej Mark je vždycky nadšenej, když vidí Čendu :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: FRANCIE 2011 - Château de la Ferté Saint-Aubin

Příspěvek od Čenda »

No já z něj taky. Nejlepší je, když ostatním vypráví jak kopal nohama ve vzduchu,
když jsem ho držel za vestu a chtěl ho hodit do vody. :lol: :lol: :lol:
Obrázek

Odpovědět