SRAZ značkových klubů

Moderátor: Burák

Michal

SRAZ značkových klubů

Příspěvek od Michal »

Jak již bylo avizováno zde na foru a klubových stránkách, letoční sraz značkových klubů si členové schválili společný s dalším klubem, Ford klubem Libeň, v obvyklém termínu první říjnové soboty. Konat se bude na letišti Boží Dar v Milovicích ( http://fordclubliben.cz/na%20web/index1.htm.

Kdo jede????

1, Michal - Mercedes
2, Michaltalbot - Tagora?
3,

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: SRAZ značkových klubů

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Tak nejspíše se také zúčastníme my s Chryslerem..... :grin:
Jak vypadá zatím účast Simek ?

Michal

Re: SRAZ značkových klubů

Příspěvek od Michal »

Upřímně-nevím. Na srazu si členové odhlasovali tento sraz v této podobě. Zatím mám informace o tom, že Bu a Čenda a J.D. nejedou (minus 4auta), GAZ klub, tradiční to účastník se odmítl účastnit. Se mnou je to taky nahnuté. Neměl jsem v úmyslu jet, ale mám "simčí absťák", tak jsem se připravoval, že přece jen pojedu, jenže mám na sobotu dva zájemce o koupi mého domu, takže to v tuto chvíli vypadá, že nepojedu

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: SRAZ značkových klubů

Příspěvek od Talbot »

No v době srazu na Seči, to byla jediná varianta jak sraz značkových klubů aspoň trochu "podržet", protože stále nebylo známo místo konání klasického srazu značkových klubů a tím pádem ani to, jestli vůbec nějaký bude, protože je jasné, že oznámit místo konání srazu např. 14dní před termínem, je prostě příliš pozdě... Takže nouzově tohle byla aspoň nějaká varianta. Chápu, Michale, že jsi na pořádnou přípravu neměl čas, ale případný neúspěch spolčení akcí prosím nesváděj na to, že "si to takhle lidi odhlasovali". Já z toho taky nejsem nadšenej, protože s prasklými svody se mi tam jet nechce, s Mercedesem mě tam nepustí (akce je omezená rokem 1985 - a to nemluvím o připitomělých narážkách na 500 SL z roku 92, když jsem tam dneska volal) a tak mám jedinou šanci doufat, že Autobenex zítra dodá objednané těsnění a já ty svody na poslední chvíli v pátek vyměním a pojedu Tagorou. Pokud vím, tak Burák a Čenda mají nějakou svatbu, takže na klasický sraz klubů by nejeli tak jako tak, Tvoji neúčast chápu, děláš to pro budoucí Simcamuzeum, další nekomentuju... Já se tam vydám hlavně ze zvědavosti, abych viděl o čem ta akce bude a nevycházel jen z odhadů a předsudků.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZ značkových klubů

Příspěvek od Burák »

To jsem podělal já, prostě jsem nezvládl se věnovat přípravě tak intenzivně a včas, jak by bylo třeba :? Omlouvám se za to. Je fakt, že ani já, ani čenda bychom nejeli takjakotak, nemá na to vliv kde to je. Prostě kolize termínů.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZ značkových klubů

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:To jsem podělal já, prostě jsem nezvládl se věnovat přípravě tak intenzivně a včas, jak by bylo třeba :? Omlouvám se za to. Je fakt, že ani já, ani čenda bychom nejeli takjakotak, nemá na to vliv kde to je. Prostě kolize termínů.
Ahoj všichni! :grin: Já nejedu tak jako tak. :mrgreen: U mě je to kolize Vlaštovky se "Srpem a kladivem"! :lol: Radši pojedu na ryby! :o
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: SRAZ značkových klubů

Příspěvek od paja »

My se tam asi stavime tak na 2 hodky s Ranchem, mame to na trase, ale dost zalezi na pocasi...
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: SRAZ značkových klubů

Příspěvek od Talbot »

Tak těsnění přišlo, takže to dneska vyměním a zítra se tam pojedu mrknout ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: SRAZ značkových klubů

Příspěvek od Talbot »

No, takže dneska jsem celej den řešil všechno možný jen ne výměnu svodů, vrhnul jsem se na to až kolem sedmý večer a teď jsem to musel vzdát, protože ty svody prostě nejdou vyndat dokud nedemontuju ještě trubky od serva. Zkusím na to vlítnout zítra ráno a jestli to dodělám do jedenácti, tak vyrazím. Maximálně, kdyby to vypadalo beznadějně, vezmu SL a uvidíme, třeba se tam nějak vnutím, pokud mezi organizátory bude někdo známej...

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: SRAZ značkových klubů

Příspěvek od Talbot »

To to teda dopadlo... v první řadě musím dát Michalovi za pravdu, jeho mínění o organizačních schopnostech forďáků bylo správný, zatímco já byl přílišný optimista :? Výfuk jsem dodělal asi v půl dvanáctý, ale už během dopoledne mi volalo pár lidí, že když to viděli, jeli zase domu. Polovičatě značený příjezd, v 9hod dopoledne tam bylo asi 10 Fordů, hlavní organizátor ještě vyspával v autě, stejně jako ostatní. Dvacet sudů piva a pneumatiky rozházené po ploše letiště dávaly tušit jak program srazu, tak i předešlého večera...
Doufám, že příští rok si zase spravíme chuť ;)

Michal

Re: SRAZ značkových klubů

Příspěvek od Michal »

Když by se to připravilo jako letošní Tábor a místo by bylo známo již v kalendáři akcí na počátku roku, možná by šli i ty Skryje. Je to sice dál od hlavních silnic, ale ten kemp je fakt super a zázemí taky.A pokud by tam nespalo víc jak nějakých patnáct lidí, šlo by to.

Michale, kolik bylo Simek, jak to hodnotili lidi, jaký byl program......

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZ značkových klubů

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Docela by mě zajímalo, kolik tam vůbec bylo aut, jakých značek a z jakých značkových klubů! :mrgreen: Nebyl jsem tam, předeslal jsem svoji absenci, ale přesto mne zajímá, jak to dopadlo? :mrgreen: Nikdo mimo Michala Vítka sem nepíše, :roll: a to se snažil tam dorazit s nějakým autem, seč mu síly stačily! :o Jestli to tam vypadalo tak, jak popisuje, tak děkuju nechci! :?
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: SRAZ značkových klubů

Příspěvek od paja »

Já tam byl a parafrázoval bych: přijel, viděl, odejel.
Hlavně bych řek, že forďáci jsou uplně jiná sorta lidí než my. To nemyslim nijak hanlivě, navíc tam bylo tam k vidění pár krásnejch kousků - např. Sierra Cosworth nebo Capri, ale celkově je to na mě moc divočina, něco mezi Route 66, motorkářema a tuničema.
Odjížděli jsme kolem poledne a to tam bylo tak 30 aut, asi 3 Volhy, 1 Warszawa nebo Poběda, 1 nebo 2 Oldsmobile, nás tam bylo asi 6, takže po Fordech největší účast, řek bych, ale kolem poledne jsme si udělali spanilku podél letiště a jeli každej po svejch.
Naposledy upravil(a) paja dne 03 říj 2010 19:30, celkem upraveno 2 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZ značkových klubů

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Tak čtu, že letos byl asi ten sraz značkových klubů dosti t.zv. úlet, ne? :lol: A to kvůli tomu nebyla na konci září schůzka v Chabrech, neníliž pravda? :mrgreen: Třeba by si lidi rádi v klidu pokecali po sezoně? :o Á propos, tak mě napadá, bude-li setkání na konci října? :roll: Pátek je 29. a čtvrtek je svátek, tak co? Dejte na stránkách včas vědět, prosím! :P
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: SRAZ značkových klubů

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ivan Simca KH píše:Ahoj všichni! :grin: Tak čtu, že letos byl asi ten sraz značkových klubů dosti t.zv. úlet, ne? :lol: A to kvůli tomu nebyla na konci září schůzka v Chabrech, neníliž pravda? :mrgreen: Třeba by si lidi rádi v klidu pokecali po sezoně? :o Á propos, tak mě napadá, bude-li setkání na konci října? :roll: Pátek je 29. a čtvrtek je svátek, tak co? Dejte na stránkách včas vědět, prosím! :P
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Já věděl,že to bude tragédie a proto jsem tam nejel. Nejlepší srazy má SIMCA KLUB ;)

Michal

Re: SRAZ značkových klubů

Příspěvek od Michal »

Mně by taky zajímalo, kolik lidí z těch, co si to na Seči odhlasovali, tam bylo.

Ale to je teď už naprosto nepodstatné. Řešme, co dál. Jak se tváříte na můj návrh o této akci příští rok? Nebo dejte své návrhy. ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZ značkových klubů

Příspěvek od Burák »

Já jsem pro dobře organizované Skryje
Obrázek

Jiří Lefner

Re: SRAZ značkových klubů

Příspěvek od Jiří Lefner »

Já jsem vyjímečně ve Skryjích nebyl ale co slyším tak jen chválu takže jsem pro Skryje a podle fotek je tam krásně

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: SRAZ značkových klubů

Příspěvek od Talbot »

Já jsem pro Skryje, nebo pro ten kemp Višňová co jsme tam byli na kabrio srazu.

Jinak do Milovic jsem nakonec nejel, v době kdy jsem dodělal výfuk a chtěl vyrazit, tak už jsem měl zprávy od několika lidí, že už jsou na cestě odtud a že tam teda nemá smysl jezdit. Na ty svody jsem vlítnul v osm ráno a protože se kvůli tomu musí odpojit servo, tak to fakt dřív jak za 3 hodiny nešlo stihnout :?

Michal

Re: SRAZ značkových klubů

Příspěvek od Michal »

Jediný minus je v tom, že je to dál od hlavních silnic a ubytovací kapacita je cca 7 chatek. Ale je tam perfektní hospůdka s perfektními majiteli

Michal

Re: SRAZ značkových klubů

Příspěvek od Michal »

Michaltalbot píše:Já jsem pro Skryje, nebo pro ten kemp Višňová co jsme tam byli na kabrio srazu.

Jinak do Milovic jsem nakonec nejel, v době kdy jsem dodělal výfuk a chtěl vyrazit, tak už jsem měl zprávy od několika lidí, že už jsou na cestě odtud a že tam teda nemá smysl jezdit. Na ty svody jsem vlítnul v osm ráno a protože se kvůli tomu musí odpojit servo, tak to fakt dřív jak za 3 hodiny nešlo stihnout :?
Tys tam tam nejel??? :o

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZ značkových klubů

Příspěvek od Burák »

Kapacita je asi 40 mist, ale dyk je to jedno. Kdo kdy spal na značkovejch klubech. Višnova no ta hospoda byla divná.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: SRAZ značkových klubů

Příspěvek od Talbot »

A co bych tam dělal? Za prvý jak říkám, v době, kdy jsem mohl vyrazit tak už bylo jasný, že je to zbytečný. Mluvil jsem i s Veselýma a říkali, že už jsou na cestě domů, že tam od devíti do desíti čekali než se vzbudí organizátor, atd. A za druhý jsi myslím říkal, že to obvoláš a případně se vymyslí jinej program. Ale chápu, že to nakonec nemělo cenu organizovat, když už všichni byli na cestě domů. Ještě jsem měl cukání se tam jet mrknout po obědě, ale původně jsem byl domluvenej se sousedem, že ho vezmu aby se poprvé v životě podíval na veteránskej sraz a po ranních telefonátech jsem mu řekl, že nejedu, protože to by asi pro něj bylo docela nehezký seznámení s děním kolem starých aut. Pak mi ještě psal p.Řehák, že tam nikdo není, resp. Simca žádná, jen pár Fordů závodících ve slalomech, prostě fiasco!

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: SRAZ značkových klubů

Příspěvek od Talbot »

Burák píše:Kapacita je asi 40 mist, ale dyk je to jedno. Kdo kdy spal na značkovejch klubech. Višnova no ta hospoda byla divná.
Hospodská možná, ale jídlo bylo perfektní ;)

Michal

Re: SRAZ značkových klubů

Příspěvek od Michal »

V případě, že akce je zrušená, bychom vymysleli jinej program.

Přijde mi velmi nešťastné, že se tam nikdo z vedení klubu neobjevil. Ikdyby tam mělo bejt pět Simek, tak ti lidi, kteří tam přijeli, za to stáli. Mohlo se pokračovat odpoledne běžným programem nebo po dohodě s nimi udělat alternativu.

Nedávám ti nic za vinu, ale tohle je důsledek tý demokracie. Demokracie je fajn, ale není samospásná, vyžaduje to o čem jsem mluvil od počátku. Zodpovědnost. Kdo má nyní zodpovědnost za to, že někteří simkaři jeli i několik set km zcela zbytečně? Nejsou nasraný na mne nebo tebe nebo někoho jiného. Jsou nasraný na klub a příště si třeba účast rozmyslí. Stejně jako ten pán se škodováckou bundou v Táboře.
Doprdele vždyť je tohle strašně zbytečný. Nic než zbytečný. :( :( :(

Je mi z toho dost smutno

Odpovědět