SRAZ značkových klubů

Moderátor: Burák

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: SRAZ značkových klubů

Příspěvek od Talbot »

To by musel bejt teda někdo hodně hloupej, aby tohle dával za vinu Simca klubu. Jedinou vinu nesou organizátoři akce a to je Ford klub, demokracii do toho netahej, ta s tím nijak nesouvisí. Každej je zodpovědnej sám za sebe a dospělej, nemusíš za nikoho přebírat zodpovědnost, takže kdo se chtěl jet podívat jak to tam bude vypadat, tak jel a jel i bez toho jestli tam bude někdo z vedení klubu, nebyla to akce Simca klubu a členové nejsou děti z mateřský školky, aby s sebou vždycky, když někam jedou, museli mít jako dozor někoho z vedení Simca klubu.
Když nebyl připravenej námi pořádaný sraz klubů, tak bylo na výběr jen mezi dvěma variantama - nic a nebo zkusit tohle. Tak se zkusilo tohle a díky tomu teď o to víc víme, že příště je potřeba to nenechávat na poslední chvíli, že jo...

Michal

Re: SRAZ značkových klubů

Příspěvek od Michal »

V tom s tebou tedy nesouhlasím. Sraz značkových klubů neorganizovali fordaři. Podívej se do historie příspěvků. Oni nám nabídli udělat si na stejné ploše svoji akci. Takže sraz značkových klubů "organizoval" Simca klub.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZ značkových klubů

Příspěvek od Burák »

neni pravda. nic-skryje-tohle. Nechte toho, ted je to jedno. Už se to nemuže opakovat
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: SRAZ značkových klubů

Příspěvek od Talbot »

Nic takovýho tam nevidím a pokud si pamatuju, tak na Seči se hlasovalo o tom, jestli se tam teda pojedeme podívat, nebo jestli budeme pořádat vlastní akci "někde" (ale kde?). Na vlastní akci už bylo pozdě a tak vyhrála druhá varianta. Nedělej z toho prosím zbytečně větší problém než je třeba, chápu, že jsi s tím už předem nesouhlasil a tak Ti teď neúspěch akce není úplně nevhod, ale zase to není třeba dramatizovat. Kromě Ladi Berana to neměl nikdo nějak moc daleko a s kým jsem mluvil, tak z toho udělal jen jeden závěr - nebylo to organizováno Simca klubem a tak to stálo za prd, nebo jak napsal Pája, bylo to "na jiný úrovni" :roll:

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: SRAZ značkových klubů

Příspěvek od paja »

Nehádejte se, pokud můžu mluvit za sebe, tak mě to nijak nevadilo, prostě jsem viděl, co bych jinak neviděl, pár pěknejch aut a to je všechno. Dyť jsme tam jeli ze zvědavosti, nikdo nevěděl co tam bude, jak to bude, pobyli jsme tam dokud to pro nás bylo zajímavý a pak jsme si udělali svuj program. Celkově to byl pěknej den.
Obrázek

Michal

Re: SRAZ značkových klubů

Příspěvek od Michal »

O mě vůbec nejde, jde o ty, kteří tam jeli zbytečně. Najít si čas, připravit auto, vyrazit x kilometrů na akci a tam zjistit, že se na to všichni vyprdli. No nevím, kolik lidí to bude brát jako Pája

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: SRAZ značkových klubů

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Tak tady jsou fotky ze srazu Fordů :

http://veselychrysler.rajce.idnes.cz/Fo ... _Bozi_dar/#

Jiří Lefner

Re: SRAZ značkových klubů

Příspěvek od Jiří Lefner »

Já jsem tam nejel z duvodu,že to neorganizoval Simca klub a neměl jsem k této akci duvěru. Přesto jsem měl cukání tam jet a jsem rád,že jsem si rozmyslel jinak bych byl nasraný ,že jsem najel 500km pro nic za nic :evil:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZ značkových klubů

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Jiří Lefner píše:Já jsem tam nejel z duvodu,že to neorganizoval Simca klub a neměl jsem k této akci duvěru. Přesto jsem měl cukání tam jet a jsem rád,že jsem si rozmyslel jinak bych byl nasraný ,že jsem najel 500km pro nic za nic :evil:
Ahoj všichni! :grin: Původně jsem sem nechtěl nic psát, ale fotky Fandy Veselého mne inspirovaly k malému vstupu! :roll: Mimochodem, František Veselý, ale i Bordovský měli včera svátek, ne? :o A přál jim někdo? :mrgreen: Činím tak dodatečně, páni Františci! :lol: Sraz značkových klubů nebudu komentovat, neb jsem se od něho de fakto distancoval. :( Nicméně fotky odtamtud (byly mimochodem docela zajímavé) mne vyprovokovaly k tomuto : žádný Boží, ale Brežněvův dar! :mrgreen: a pak pohled na velký kus naší krásné zemičky zničený našimi "civilizovanými" přáteli! :o Jinak opravdu tam bylo pár pěkných Amerik! :)
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Odpovědět