Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Moderátor: Burák

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michal píše:já bych opravdu potřeboval jet až v pátek odpo, jenže sraz je třeba připravit na místě :? :?
Ahoj Michale! :grin: Uvidíme jaké bude počasí, předpověď není moc pěkná, ale může se to ještě vybrat. :o Vždycky před srazem je na fóru dost živo, všichni se těší a to je dobře! :lol: Věřím, že to bude opět vydařený sraz! :grin:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Michal

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Michal »

Tak s mojí účastí to vypadá všelijak, jen ne dobře. Sraz bude na místě připravovat Burák s Michalem a myslím, že to bude zajímavý ;) . Já se, bohužel, s největší pravděpodobností nezúčastním a pokud ano, tak jen "na otočku".
V pondělí jde náš dům do prodeje a do konce října musíme být přestěhovaní v novém. Potřebuji všechny víkendy a bohužel i tento srazový :(

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michal píše:Tak s mojí účastí to vypadá všelijak, jen ne dobře. Sraz bude na místě připravovat Burák s Michalem a myslím, že to bude zajímavý ;) . Já se, bohužel, s největší pravděpodobností nezúčastním a pokud ano, tak jen "na otočku".
V pondělí jde náš dům do prodeje a do konce října musíme být přestěhovaní v novém. Potřebuji všechny víkendy a bohužel i tento srazový :(
Ahoj Michale! :grin: A kdo chytí a upeče toho kandáta? :mrgreen: Nebo snad candáta? :lol: No uvidíme! :roll:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
P.S. Ať Ti to dobře dopadne! :mrgreen:
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od paja »

Copak candidáti, ale co chudáci my, sirotci? Si to snad ani nedokážu představit... :cry: Zkus radši něco veseleho nebo ještě zapláče počasí a prochčije nám víkend. :? :lol:
Obrázek

Michal

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Michal »

klid, Michal s Burákem to zvládnou. A jak je znám, bude to ještě lepší ;) . A počasí bude ok

Jiří Lefner

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michal píše:klid, Michal s Burákem to zvládnou. A jak je znám, bude to ještě lepší ;) . A počasí bude ok
O tom není pochyb,že to zvládnou ;) Pája tím zřejmě mylel,že je to neobvyklé,že tam nebudeš....

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od PeS »

Simcasraz bez Michala Primáka??? To bude jako Simca bez vlaštovky :cry:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Talbot »

No, tak to jsem na to zvědavej. Dneska jsem volal do kempu kvůli ubytování a kromě studených chatek nemají nic a protože pojedeme s malou, nehodlám riskovat, že nám někde prochladne. Budu tedy muset někam do penzionu = mimo kemp... Při té příležitosti jsem zjistil, že restaurace v kempu bude v době srazu už zazimovaná, tedy nefunkční :shock: :x
Je to škoda, termíny srazů nejsou úplně šťastně nastavený, pokud vím, tak vloni na podzimním srazu taky lilo jak z konve. Holt podnebí se mění a pokud nechceme na srazech mrznout a moknout, budeme se muset přizpůsobit - na členský schůzi navrhnu změnu termínů srazů, řekněme jarní sraz na první víkend v červnu a "podzimní" na 2.polovinu srpna. Bude to sice hůř rozložený během roku, ale co naplat, když poslední roky je zima od konce října do konce května... :(

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Burák »

to si dělaj prdel, že končí s prázdninama?
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Jiří Lefner »

Já jsem také pro ,aby se jarní a podzimní srazy posunuly. Jak píše Michal,počasí poslední dobou stojí za hovno :evil: Stejně nechápu vždyt oni vědí,že tam budeme tak proč zavírají restauraci? Kde budeme mít schuzi? Dobře třeba venku ale co když bude pršet?

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Talbot »

To vyřešíme operativně... Bu, my se domluvíme ve čtvrtek :)

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od PeS »

Jarní sraz byl náhodou v pohodě, i v autě se dalo spát. Ta jinovatka ráno na oknech sice nebyla úplně to pravý, ale dalo se to vydržet ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Michale, na schůzi to určitě vyřešíme, ale pro rok 2011 počítej, že Fr. National je od 2. do 5. června, takže bude lepší konec května. ;) Co se týče podzimního, poslední víkend v srpnu už se kempy vyprazdňují, neb cizinci mažou domů! :lol:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Burák »

Já jsem striktn proti. Tle se to aspon s ničim nekryje.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Talbot »

Burák píše:Já jsem striktn proti. Tle se to aspon s ničim nekryje.
:roll: kryje nekryje, takhle je to na houno. Stejně je přes rok tolik akcí, že se to vždycky bude s něčím krýt. Kupř. teď o víkendu je třeba Zbraslav-Jíloviště, burza v Chotusicích, sraz Porsche klubu, kam už jsem chtěl jet několik let, Drift challenge v Sosnový, atd. Necháme hlasovat a podle toho se uvidí.

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od George »

Termíny srazů mi takhle jak jsou nyní připadají vhodnější. Tím že se to posune blíž k sobě se nijak nevyřeší problém počasí!
My děláme soutěž v půlce srpna, tedy v plném létě. Před dvěma roky bylo celý srpen nádherně, jen na ten náš víkend pršelo celý den a teplota nedosahovala 15°. Letos jsme to udělali již první víkend v srpnu a pro změnu přišly povodně a chcalo skoro celý den.
Spíš je potřeba věnovat větší pozornost výběru místa a důkladně a včas prověřit vybraný kemp a služby které nabízí. Ovšem, že první víkend v září už v kempu nefunguje hospoda, když se tam má konat nějaká akce, to mi prostě rozum nebere.
Obrázek

Michal

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Michal »

jsem taky striktně proti. A s restaurací jsem mluvil minulý týden a je pro nás připravená.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Talbot »

No kéž by, jak říkám, mě včera řekli, že restaurace funguje jen do konce srpna, ale třeba udělají výjimku. Jinak zatím bez úspěchu sháním ubytování a s penziony v okolí to je to samý - provoz jen do konce srpna.
Jsem rád, že dohadování se na fóru o tom, co je a co není lepší, už je minulostí resp.nemá žádnou váhu, prostě se bude hlasovat a podle toho se uvidí. Co bude chtít většina, tomu se menšina podřídí, tečka.

Jiří Lefner

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Jiří Lefner »

Jak jsem již psal jsem pro,aby se jarní sraz posunul na květen a podzimni na konec srpna. V dubnu je většinou zima jako prase a v září pravidelně prší a je hnusně. Jsou take mezi námi členové co mají děcka a kvuli špatnému počasí v těchto měsících se návštěvnost snižuje. Myslím,že je lepší sedět v campu v teple než v zimě.

Jiří Lefner

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Jiří Lefner »

Stejně nechápu liknavost těch campu ,že si nechtěji vydělat a brzo končí sezonu :shock:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Burák »

Jirko, na květen ne!!! Dyk to je dycky buď mezinároďák, nebo francouzký nároďák a tim pádem 1-2 víkendy v háji.

Jak říká George, počasí je proměnlivý. Vzpomeňte si, jak bylo nádherně vloni na značkovejch klubech. A to bylo první víkend v řijnu. Mi ty termíny takhle vyhovujou taky. Já vim, že se to dycky bude krýt, ale pokud to bude v druhé půlce srpna, je ta pravděpodobnost krytí o desítky procent vyšší. A že jsou penziony do konce srpna je debilita provozovatelů, tedy blbá lokalita. Normálně kempy v září běhaj. Vloni si kvuli nám ve Skryjíéch dokonce sezonu o týden protáhli. To je jednání, jaký má být. Počasi neovlivníme.
Obrázek

Michal

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Michal »

v srpnu jsou dovolený a v květnu jsou mezinárodní srazy. Pokud si takhle členové odhlasují, ok, budu to respektovat, ale rovnou říkám, že v takové termíny se srazů nezúčastním. Větru dešti neporučíme, ale na spoustě srazů bylo pěkně a jindy ne. tak to prostě je a přírodě se musíme přizpůsobit my, ne ona nám

Uživatelský avatar
JD_Simca
Příspěvky: 108
Registrován: 13 úno 2009 10:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od JD_Simca »

Srazy jsou podle mého správně načasované, takže jsem proti změně termínů. V srpnu jsou prázdniny a hlavně dovolené, s počasím se nic neudělá a nikdo nezaručí, že v srpnu nebude pršet a nebude zima. Pokud by to šlo celé tímhle směrem, tak nakonec bude ze dvou srazů jeden v červenci a věřím, že celý červenec nezaprší, a jen na ten víkend budou padat trakaře :!: Hlasování je dobrá věc, ale ni se nemá přehánět...
Simca 1301 EL 1969
Talbot 1510 1982

Jiří Lefner

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Jiří Lefner »

Honzo, nikdo nechce posunovat termín o měsíc ale třeba o týden max.10dnu tj podzimní sraz dozadu a jarní dopředu. Máme poslední dobou smulu na počasí kromě letošního jarního srazu kdy bylo hezky. Loni na podzim chcalo a bylo chladno. Já bych navrhoval 1.tyden v květnu a poslední týden v srpnu.

Uživatelský avatar
JD_Simca
Příspěvky: 108
Registrován: 13 úno 2009 10:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od JD_Simca »

Jirko, chapu to, ale prijde mi to jen jako kosmeticka zmena a nic to nevyresi.
Simca 1301 EL 1969
Talbot 1510 1982

Odpovědět