Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Moderátor: Burák

Jiří Lefner

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Jiří Lefner »

JD_Simca píše:Jirko, chapu to, ale prijde mi to jen jako kosmeticka zmena a nic to nevyresi.
Já vím...ono muže pršet tak jak v dubnu jako v květnu. Ale je to jen taková diskuse ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Talbot »

Jak říkám, debata lidí na foru je fajn, ale rozhodující bude hlasování na srazu. Byl to návrh, pokud neuspěje, vůbec nic se neděje (i když nevím proč proti tomu někteří okamžitě brojí aniž by se nad tím zamysleli, koho baví někde moknout a mít auto jako prase?), ale nechť o tom rozhodne většina z aktivních členů klubu. JD, nevím co myslíš tím přehánět, bojíš se snad výsledku hlasování? Zrovna tak jako tady, může většina členů říct, že jim to vyhovuje tak, jak je to teď a bude to vyřízený za 10 sekund. Pokud ale bude zájem o změnu, je přece nesmysl nutit většinu, aby se podřídila menšině...

Akorát nějak nerozumím tomuhle:
Michal píše: Pokud si takhle členové odhlasují, ok, budu to respektovat, ale rovnou říkám, že v takové termíny se srazů nezúčastním.
Myslíš to tak, že to budeš respektovat, připravíš sraz a pak na něj nepojedeš? Nebo že teda sraz nepřipravíš? V čem pak spočívá ten respekt? Ty už předem víš jaké termíny si členové klubu odhlasují a už rovnou teď víš, že nebudeš mít čas? To je buď úžasný vizionářství nebo jen zbytečnej šprajc :?

Každopádně souhlasím s tím, že příroda se nám přizpůsobovat nebude, proto se my musíme přizpůsobit jí = zvolit takové termíny srazů, kdy bude pravděpodobnost hezkého počasí co nejvyšší, a to je při volbě mezi dubnem a koncem května resp. začátkem června jednoduchá matematika ;) a co se týká podzimu, je fakt, že na přelomu září a října bývá krásně (viz.všechny srazy klubů), takže klidně může být posun opačným směrem.

Jiří Lefner

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Jiří Lefner »

No právě ,nejhorší na tom všem je,že mám auto jako PRASE :evil:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Talbot »

PS: osobně žádnou konkrétní představu o termínech nemám, chci jen, aby se o tom rozhodlo společně a to s cílem mít pro sraz co nejlepší počasí. Zrovna tak se může stát, že si lidi zvolí termín, kterej se mi nebude hodit a budu mít smůlu, ale to je prostě potřeba jednotlivce proti potřebě větší skupiny lidí, takže se prostě s tím budu muset nějak popasovat.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Talbot »

PPS: úplně stejnej názor mám na ISM, v Belgii pršelo, v Tarragoně pršelo, v Chrustenicích pršelo... fakt nechápu, proč to neposunou na červen???

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michaltalbot píše:PS: osobně žádnou konkrétní představu o termínech nemám, chci jen, aby se o tom rozhodlo společně a to s cílem mít pro sraz co nejlepší počasí. Zrovna tak se může stát, že si lidi zvolí termín, kterej se mi nebude hodit a budu mít smůlu, ale to je prostě potřeba jednotlivce proti potřebě větší skupiny lidí, takže se prostě s tím budu muset nějak popasovat.
Ahoj! :grin: Názory se různí, to je normální :o , kdo chce chod klubu ovlivnit, musí se účastnit schůze a tam hlasovat! :mrgreen: Účast na srazech a účast na životě klubu jedno jest! :o Přijeď, zvedni ruku a ovlivni chod věcí, co dodat? :lol:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Talbot »

Ivan Simca KH píše:
Michaltalbot píše:PS: osobně žádnou konkrétní představu o termínech nemám, chci jen, aby se o tom rozhodlo společně a to s cílem mít pro sraz co nejlepší počasí. Zrovna tak se může stát, že si lidi zvolí termín, kterej se mi nebude hodit a budu mít smůlu, ale to je prostě potřeba jednotlivce proti potřebě větší skupiny lidí, takže se prostě s tím budu muset nějak popasovat.
Ahoj! :grin: Názory se různí, to je normální :o , kdo chce chod klubu ovlivnit, musí se účastnit schůze a tam hlasovat! :mrgreen: Účast na srazech a účast na životě klubu jedno jest! :o Přijeď, zvedni ruku a ovlivni chod věcí, co dodat? :lol:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Přesně tak! ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Ivan Simca KH »

P.S. :grin: Každý účastník srazu ode mne dostane malý, :o ale malinký :o dárek!! :mrgreen:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :lol:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Jiří Lefner »

Jenže na sraz je přihlášeno 14 členu z 45 :(

Jiří Lefner

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ivan Simca KH píše:P.S. :grin: Každý účastník srazu ode mne dostane malý, :o ale malinký :o dárek!! :mrgreen:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :lol:
Ivane,to jsem zvědav :lol:

Jiří Lefner

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michaltalbot píše:PPS: úplně stejnej názor mám na ISM, v Belgii pršelo, v Tarragoně pršelo, v Chrustenicích pršelo... fakt nechápu, proč to neposunou na červen???
Michale ,červen je moc pozdě ,stači začatek května. Ber to tak,že po zimě kdy se každý už těší vyjet se Simkou a těší se na sraz a čekat do června?

Michal

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Michal »

to, že jsme se dohodli, že budeme o důležitých věcech hlasovat neznamená, že se musí okamžitě změnit všechno včetně toho, co jedenáct let funguje. Počasí je věc neřešitelná, ale uvědom si, že termíny jsou 11 let známé, lidé vždy před tímto termínem sami zavolají,nekreje se to s ničím, funguje to. Pokud to změníš, klesne účast. Nechci dělat sraz v srpnu, nas který nikdo nepřijede

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Talbot »

Za prvý - nikdo neříká, že se něco musí okamžitě (pokud vůbec) změnit, jak jsem už napsal - je to jen návrh.
Za druhý - hlasovat se může o každým návrhu, kterej kdo vznese, ať je to jakákoliv blbost, nebo tak důležitá věc jako je tohle.
Za třetí - no, že by to nějak extra fungovalo... vsadím se, že když se lidí na podzimním srazu zeptáš, kdy přesně bude jarní sraz, minimálně 8 z 10ti bude s bídou lovit měsíc, natož pak nějakej přesnej termín.
Za čtvrtý - to, že se to nekreje Tobě, Burákovi, nebo mě, neznamená, že naopak dalším deseti lidem se to takhle s něčím kreje a třeba zrovna pozdější konání jarního srazu by mohlo mít pozitivní vliv na účast (která je stále mnohem nižší, než by mohla být).
Anebo třeba taky ne, ale to se nedozvíme, dokud se na to těch lidí nezeptáme - a to je to jediný o co mi jde!

Michal

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Michal »

v Táboře byla historicky druhá nejvyšší účast

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Talbot »

Protože jsmě Tě "donutili" obeslat lidi pozvánkama... :lol: Já vím, napíšeš, že jsi je posílal vždycky mailem, nebo tak něco, ale nepochybuju o tom, že tentokrát to bylo v úplně jiným rozsahu a taky to bylo na tý účasti znát, což samozřejmě nepřiznáš, ale to je fuk 8-)

Jiří Lefner

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Jiří Lefner »

Myslím si,že učast je dle počasí a pokud je tydenní předpoved ,že v tom tydnu bude hezky tak nás přijede hodně. Málokoho baví být na sraze v dešti a zimě ,mít auto zasrané jako loni a předloni na podzim. At bude jarní sraz v dubnu nebo v květnu tak vždy budou jiné akce ,které se prolínají. Pro mě je Simca akce na 1.místě ,ostatní je druhořadé. Samozřejmě jarní sraz se musí udělat tak ,aby to nekrylo se Simca srazem v zahraničí. Jarní sraz má vždy vyšší učast a to z duvodu ,že po zimě se chce každý projet se Simkou a to i ten kdo na srazy málo jezdí. V srpnu je totiž menší pravděpodobnost ,že bude zima a pršet než v září a to samé je to v dubnu s květnem.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Burák »

Korekce +- týden si klidně obhájí ten, kdo zrovna bude ten daný sraz organizovat, ale jak psal J.D. to nic neřeší. Mi se termíny srazů naopak líbí. Prodlouží to sezonu srazů, což je steopestření veteránskýho snažení. Mít auto 10 měsíců zavřený ve stodole a dva měsíce každej víkend sraz, jen "aby se to stihlo" mi neba. A rovnou řikám, nemyslim to jako výhružku. Pokud se posune podzimní na srpen, tak ne něj nebudu jezdit. V srpnu už mám 3 akce, na kerý jezdim leta. A první víkend v září je prostě normálně ještě fakt hezky. jak řikám, vzpomeňte cloni na značkový kluby. To bylo 4 řijna 25st. A co se týká seče, beru si do chatky přímotop. A co, i kdybych měl dát kilo na elektriku, tak mi to nezabije. Jinak, prakticky všechny letošní srpnový srazy prochcalo. A i tak se to zvládlo a bavilo mi to
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Jiří Lefner »

Hlavně z toho nedělejme žádné drama ,jde jen o diskusi a duvodem toho,že jsme rozladění počasím . Je jasné ,že duben a září je lepší ale to počasí :(

Michal

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Michal »

Já nejsem rozladěnej počasím, ale Michalovejma kecama. :evil: :evil:

Uživatelský avatar
JD_Simca
Příspěvky: 108
Registrován: 13 úno 2009 10:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od JD_Simca »

Počasí neovlivníme ani termínem.
Hlasovat se může o čemkoliv, samozřejmě, ale mělo by se filtrovat a dobře vybírat o čem, protože když se bude hlasovat o každé blbosti, tak to celý systém hlasování znehodnotí a udělá se z toho jen fraška.
Simca 1301 EL 1969
Talbot 1510 1982

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Talbot »

Michal píše:Já nejsem rozladěnej počasím, ale Michalovejma kecama. :evil: :evil:
Protože si všechno bereš zbytečně proti sobě, já neřeším Tebe, nebo Tvůj názor, mě zajímá názor všech a na ten se zeptám.

JD: blbost, kdo teda bude rozhodovat co je a co neni hodno hlasování? Prostě dám návrh, buď se všichni ozvou, že je to nesmysl a že je zbytečný o tom vůbec hlasovat, anebo ne, to se uvidí, je zbytečný tady řešit co by kdyby, prostě se to zkusí a uvidíme.

Michal

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Michal »

Mě přijde, že opět řešíme to co loni. Aby byly srazy tam kde ty chceš, abys stihl další akce, v termínu, kterej vyhovuje tobě, abys stihl další akce, s počasím, ve kterým tobě nebude zima na prdel a podobně.
KDE vidíš něco pro ostatní??? Terrmíny jsou stejné JEDENÁCT LET. Nikdy s tím nebyl problém, tak proč ho vyvoláváš teď? Protože zrovna dneska prší a je deset stupňů. Tak se pochlap, vem si svetr nebo přímotop. A nepředělávej kalendář třiceti lidem, který jsou na něco léta zvyklý.
Jsi můj kámoš, chci s tebou vycházet, ale timahle nesmyslama ( a sorry, ale tohle celý je nesmysl) mne akorát tu práci pro klub znechucuješ.
Howg :(

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Talbot »

Michale, jak říkám, klídek, já s Tebou nebojuju, tak mi nepodsouvej věci, který jsem neřekl 8-) resp. ukaž mi, kde jsem napsal, že chci, aby byly srazy kdy já chci. Mě osobně tyhle termíny taky nevadí, jen jsem napsal, že by nebylo špatný, zeptat se ostatních, co oni na to. I proto jsem od začátku psal, že nemá smysl dohadovat se tady naforu, když klub čítá mnohem víc členů, než je tady.

Možná to s loňskou debatou o místech má nějaký společný rysy. Taky jsem navrhoval, aby byly zase aspoň nějaké (min. jeden) srazy do 100km od Prahy. Ty, Burák a další lidi tady na foru jste byli zásadně proti mě a tvrdili jste, že chci mít srazy za barákem a Ty konkrétně jsi psal, že ani náhodou sraz takhle blízko nebude, je to tak? Je. A jak to dopadlo? Když pominu, že oba letošní srazy jsou do 100km od Prahy (nebudu vytvářet souvislost mezi tímto faktem a, po dlouhé době vysokou, účastí v Táboře), tak přesto, že jsi mi tvrdil, že blízko chci mít srazy jenom a pouze já, že všichni ostatní jsou s tím takhle spokojení a že většina členů klubu chce mít srazy co nejdál, aby se s autem projela, tak jak bylo vidět na lednovém klubovém setkání, drtivá většina členů se hlasováním vyjádřila tak, že jim Tebou určená místa srazů nevyhovují a že chtějí o místech konání srazů do budoucna vždy hlasovat. Je to tak? Je, existuje o tom písemný záznam, takže není co vyvracet nebo zpochybňovat.

A přesto, že mě v podstatě stávající termíny nijak nevadí zmínil jsem se tady na foru, že by možná nebylo špatné termíny posunout = znovu pro Tebe Michale opakuji: nikomu nepředělávám kalendář, pouze navrhuju zeptat se i ostatních členů klubu, co si o tom myslí!

Nechám bez komentáře Tvoji vztekem sršící poznámku o tom, že chci srazy v termínech, který budou MĚ vyhovovat, abych stihl další akce. Nic takovýho jsem nikde nenapsal, naopak nemám problém s variantou, že to zůstane jak to je 8-) Naopak u Tebe mi připadá, že by Ti to tak moc vadilo, že by ses srazů v takovém případě nezúčastnil - jak jsi napsal. Nebo nenapsal?

Tak se hoď do pohody, zachovej klídek a spíš mi poraď, jak jste to dělali s malýma dětma, když jste jezdili na srazy. Nevím jak to vyřešit v chatce, když devítiměsíční batole se musí každý večer koupat v přesně teplé vodě. To jste si vodu nanosili do vaničky v chatce, nebo jste nosili děti po koupání přes celý kemp? Nebo jste je snad nekoupali??? :o Fakt nevím jak tohle vyřešit...
O mě totiž nejde, přímotop mám a radši spím v chladu než v příliš velkém vedru.

Michal

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Michal »

na lednovém setkání byli povětšinou lidé, které jste oslovili svými emailemy. K jejich obsahu se vracet nechci.
Hypoteticky - pokud by byl sraz v Říčanech v květnu se soutěžním programem, tak se ho opravdu nezúčastním. Nebavilo by mne to. Velmi mne mrzí, že zítra nemohu přijet, co mrzí, sere mi to, jenže musím brát ohled na rodinu a momentálně mám na starosti věcí, které mi sice baví podstatné méně, ale jdou nutné.

Daniela se sprchovala s batoletem najednou ve sprše bez vaničky. Prostě ho měl ."připlácnutý" na těle :mrgreen: . Pak obléknout, zabalit a přenést do chatky. U obou kluků byl první sraz pět měsíců po narození

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Podzimní, 22.sraz Simca klubu - autocamp Pláž Seč

Příspěvek od Talbot »

Michal píše:na lednovém setkání byli povětšinou lidé, které jste oslovili svými emailemy.
Jasně, byli tam všichni tady z fóra kromě Páji a George, tedy Burák, Čenda s Ájou, Klocák, JD, Jirka Lefner, Ivan, já, Vlasta Štěpánek, J.Myška s Davidem J., M.Červený a čtyři kluci Werthaimové + souhlas s body k jednání dále vyjádřil Laďa Beran a Vlasta Štěpánek ml.

Michal píše: Daniela se sprchovala s batoletem najednou ve sprše bez vaničky. Prostě ho měl ."připlácnutý" na těle :mrgreen: . Pak obléknout, zabalit a přenést do chatky. U obou kluků byl první sraz pět měsíců po narození
Jj, takhle jsme to vyřešili ve Švýcarsku, ale jestli bude večer kolem 10°C tak bych se bál to čerstvě vykoupaný dítě nosit přes kemp. Asi by se nic nestalo, ale riskovat to nebudu.
PS: Naštěstí jsem se konečně dovolal do penzionu přímo v Seči, tak tím je to vyřešený...

Odpovědět