YouTube, Googlevideo apod...

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :lol: Nevím, který génius to vymyslel, ale auto Matra a nějaké označení, bez slova Simca, nebo Talbot prostě neznám! :o. Když firma Matra spojila své jméno a konstrukční potenciál, ať už se Simkou, nebo Talbotem,tak asi hoši věděli, proč to dělají! :evil: Ale proč k přiblblé písničce musím číst auta s amputovaným jménem :roll: to je tedy otázka! :lol: A pro Jardu extra: zapiš si za uši: přesimkováno nikdy nebude!! :lol: :D Ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Talbot »

Ivane, jak tak čtu Tvoje poslední příspěvky, tak si říkám, že na tom tvrzení o tom, že důchodci jsou poslední dobou nevídaně agresivní, asi něco bude... :twisted:
Já jsem rád za každou zmínku a připomenutí čehokoliv co se Simkou souvisí a nezblázním se proto, že to není úplně dokonalý. Tak natoč a zveřejni nějaký video Ty a ukaž všem, jak to má vypadat ;)

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Paolo »

Co je zajímavý tam na fotce je přívěz za Rancho ve stejným designu, to vidim poprvé, kdo ví, jestli se to dělalo seriově. :idea:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni a čau Michale! :lol: Že bych byl agresivní, no to jsem si teda nevšiml. :lol: Myslím, že jsi mimo mísu, pokud si myslíš, že ta píseň a obrázky s názvy aut bez slova Simca, nebo Talbot bylo video! :o Asi jsem mimo mísu já, ale to není zas tak překvapující, že? A když přeju Marušce a Tobě štěstí, jsem agresívní, :roll: no to mne teda podrž! Nechme toho a radši vzpomeň na Oldu Trýba! Tak čau a Simcamicalement Ivan Simca KH :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Talbot »

Ivane, to že přeješ mě a Marušce štěstí přece nijak nesouvisí s tím, že píšeš burákovi ať drží hubu, že když odpovím Paolovi na otázku ohledně motoru v Solaře co koupil Michal a ne Tobě ohledně r.v. tak napíšeš, že jsme t...i, protože odpověď = 0, že zbuzeruješ Páju kvůli tomu jestli 1301 je berline nebo limuzína a že jsem mimo mísu protože fotky s hudbou nejsou video :roll:
Já jsem taky občas horká hlava, ale přeci jenom k člověku Tvýho věku už se to moc nehodí... (a to nemyslím nijak špatně).

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Talbot »

Paolo píše:Co je zajímavý tam na fotce je přívěz za Rancho ve stejným designu, to vidim poprvé, kdo ví, jestli se to dělalo seriově. :idea:
Nedělalo se to sériově, ale pár jich existuje ;)
AAA.JPG
AAA.JPG (94.98 KiB) Zobrazeno 6399 x

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od paja »

Jo, tak s tim bych si doved představit dovolenou. :P
Jinak ta útočnost a podrážděnost asi souvisí s dobou, i ti, kdo byli doteď docela v pohodě (moc jich nebylo), vyjížděj při každý prkotině. Setkávam se s tim na každom kroku. Jooo, po 20. letech se znovu rozdávaji karty (to roz je tam spíš ze zvyku, protože oni se spíš dávaji - Číňanum a Rusákum a majitelum tučnejch kont v daňovejch rájích, tzn. přesně těm, kdo tu krizi způsobili - příliš mnoho (bezzásluhovejch) peněz na špatnejch místech, který se nevracej do ekonomiky) a obyčejnej člověk to má (a bude mít) zas o něco těžší. Navíc to pochybný rozpohybování trhu napumpováním státních peněz, půjčenejch od těch samejch gaunerů, do ekonomiky, zaplatí zase svejma daněma. Maně si vzpomínám na "Ivánka": "Ty vole, draku, kam se to řítíme"? Ta krize se jenom zhoupne, aby se znovu prohloubila. Se obávam. A lidi si pudou po krku zas o něco víc... :( :x
Ještě, že je tady vlídnej SIMCAKLUB :!: :)
Jak už tady jednou zmiňovala Maruška, neměli bysme to nechat zhrubnout a změnit ve vzájemný osočování a výblevy frustrovanejch jedinců jako je tomu jinde. To vzájemný porejpnutí je třeba brát s nadhledem. Dyť jde o to, aby nám při tom opatrování našich miláčků bylo dobře a k tomu by mělo sloužit i tohle fórum, ne?
Nicméně musim říct, že mi dělalo chvíli problém si na tvuj styl, Ivane, zvyknout, ale myslim, že to prostě k tobě patří a nemyslíš to zle. Např. s tou limuzínou jsem se fakt poučil, já jsem význam tohodle slova poznal až v rozmělněný podobě, kdy třeba pro Audi A6 se někdy používá označení limuzína a někdy sedan. Mám dojem, že pokud se to auto blíží víc sportovnějšímu pojetí, tak se používá sedan a pokud spíš luxusnějšímu, limuzína.
Obrázek

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Paolo »

Michaltalbot píše:Nedělalo se to sériově, ale pár jich existuje
výborný!!!
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni, :D ! Omlouvám se Michalovi i Pájovi, pakliže jsem zhrubnul, naopak já si myslím a čtu to i v tisku, že hrubnou mladí ve vztahu k těm starejm! :o Asi jsem nějakej jinej, vy to víte, jak je asi Talbot starej, já ne! :lol: Michale nikoho jsem neseřval, ale na Bu musí být přísnost, no né? :lol: Předevčírem byl u mne a v pohodě, tak co? :D A ty fotky Mater a Talbotů, to jsem fakt nepochopil, proč tam chybí slovo Simca nebo Talbot. :lol: Jinak je mi to úplně jedno, jen jsem si toho všimnul, no! :D Já z toho pupínky nemám, v klubu jsem šťastnej,
snažím se užít si toho fajnového stavu, kdy mám 3 Simky a můžu je střídat jako holky :o , což s těmi druhými už bohužel nemohu! :lol: :lol: . Každý večer pokračuji v sepisování reportáže z cesty do Země Basků! :D Verze s odstavcem o Bu a jeho majetku ve Francii je určena pro náš časopis, bez této zprávy pro náš místní plátek. :D Za to mi opět uveřejní inzerát na 3. Svatováclavské setkání Simkařů v Kutné Hoře, které je žádoucí i pro nového majitele! :D Uvidíme, kolik vás přijede tentokrát! :lol: :lol:
Tak ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Talbot »

Ivan: ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Talbot »

Právě teď na ČT2 fr.film ze 70.let, už tam byla jedna 1100 Break ;)


Michal

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Michal »

toho bych okamžitě vyhodil, jak s tím tříská
http://www.youtube.com/watch?v=Xa54tQL8Hvs
tohle se mi neomrzí
http://www.youtube.com/watch?v=39q89yTBHrA

Michal

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Michal »

A tohle jste viděli ?:shock:
http://www.youtube.com/watch?v=rfFsPJiedI4

dostat to tak na homepage klubových stránek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Talbot »

Tak tohle jsou hustý videa:
http://www.youtube.com/watch?v=BpsfxefD ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=vrXYMbcv ... re=related

Když se člověk podívá co tam hákovalo za "výkvět" tak nechápe, že ty auta jezdí dodnes... :shock: zato plně chápe, proč to dopadlo jak to dopadlo :(

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Paolo »

Celá francouzská společnost v tý době byla v mizerný situaci, to co známe z filmů neodpovídá moc skutečnosti, která byla na přelomu 70 a 80 let, nesvaloval bych vinu jen na dělňasy, ty toho málo zmohli i kdyby chtěli. Když dneska krachuje nějaká sklárna tak je taky všem spíš líto lidí, který jsou najednou bez práce než toho nevyrobenýho skla.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Talbot »

No právě, jenže tihle stávkovali proti tomu, že nemají práci. To je jako kdyby lidi z těch skláren začali bojovat s vedením a stávkovat proti propouštění. Kdyby se do Evropy furt nehrnuly tisíce imigrantů, tak by byla práce pro místní a nebylo by tak přelidněno. Navíc levná a nekvalitní pracovní síla z Asie resp. Afriky (v případě Francie v tý době), snižovala (a snižuje) cenu práce kvalitních dělníků. Celá tahle přiblblá tolerance vůči přistěhovalcům a pseudohumanismus bude brzy zkázou kulturní Evropy. V Paříži je už pomalu zázrak potkat čistokrevnýho Francouze a tady v Praze je to taky samej cikán, vietnamec, číňan, ukrajinec, apod. A to se mi teda vůbec nelíbí!



Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Talbot »

simcaklub píše:Myslím, že to tu nebylo

http://www.youtube.com/watch?v=BpsfxefD ... re=related

Crash test Simky 1000 - auuuu
http://www.youtube.com/watch?v=XpAKtTqjias

nebo něco sportovního
http://www.youtube.com/watch?v=Ng7i5eHx0VU
:lol: Michale, to první video je to, co jsem se linkoval o tři příspěvky výše a to druhý uživatel odstranil, ale za to nemůžeš, to je jasný ;)



Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Talbot »

Dobře Ty! (zase mi tu chybí ten palec nahoru!)

Michal

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Michal »

Ale to na dvě hodiny, když si zadáš "Talbot" :P

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Talbot »

Tam jsou snad všechny reklamy na Talboty :shock: ale když dám Simca, tak to vyhodí jen jednu stránku, máš to taky tak?

Každopádně, tohle je nejvíc :shock: :shock: :shock:
http://www.ina.fr/video/CPF04007041/sur ... es.fr.html

Odpovědět