YouTube, Googlevideo apod...

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michal píše:má to sice hodně nevzhledný čumák, ale je to zajímavost. Nicméně se Simkou to nemá společného nic
Ahoj. :grin: Právě tak jsem to myslel. :roll: Koukám do mnou často citované ročenky Fr. časopisu L'auto-Journal z roku 1971. Tam je článek a fotky o malých Italských firmách a podobná auta firem Micheloti, Savio, Frua, Nardi atd. :o Mimo jiné jsem si teď všiml auta Heuliez Murene, jen tak pro zajímavost! :mrgreen: To jméno je prostě atraktivní svým významem, dravá ryba! :lol: Taky jsem kdesi četl, že existuje Toyota Solara a nikdo se ani neušklíbl! ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Talbot »

To je jasný, že to se Simkou nemá nic společnýho, až na to jméno. Vypadá to, že si to Matra tak trochu vypůjčila, i když je teoreticky možný, že o tom nevěděli a prostě se shodli.
Toyota Solara existuje, viděl jsem jí i v Praze, byť je to US verze. Taky nedávno dělali nějakou Kiu, nebo co to bylo za pasráč, s označením Samba.


Michal

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Michal »

to si pár let zaspal, Horňák letěl před dvaceti lety :lol: :lol: :lol:

Jiří Lefner

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michal píše:to si pár let zaspal, Horňák letěl před dvaceti lety :lol: :lol: :lol:
Já vím . On zpíval s Michalem Davidem ,kterého mám rád. :lol:


Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci! :grin: Nepřipadá vám ten maník, jak tam v tom dalším šotu cvičí s tou Murénou na rudlíku, jako Michal Vítek? :o Mě teda jo! :lol:
ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci! :grin: Ten zvuk toho 12tiválce Matra je naprosto nepřekonatelnej, :twisted: to mi nikdo nevymluví! Něco podobnýho pouští v Matra muzeu v městě Romorantin-Lantenay. :mrgreen: Je tam černej sál plnej skleněných vitrin s motory Matra a k tomu hraje něco podobnýho furt dokola, :o prostě kouzelnej zážitek! :lol: ahoj Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Talbot »

Ivane, v jakým dalším šotu, Murena na rudlíku, kde, co? :shock:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Talbot píše:Ivane, v jakým dalším šotu, Murena na rudlíku, kde, co? :shock:
Ahoj Michale! :roll: Po skončení toho krásnýho šotu z Goodwoodu je tam další s názvem Matra Murena a tam se jukni! :o ahoj Ivan :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Talbot »

Aha, tak ten je dobrej :lol:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Talbot »

Tak tohle je dost dobrý :lol:

...aneb jak startují staré Lady podle googlu - dejte prehrat "Poslech"! http://translate.google.com/#en|en|An%2 ... v.%20vvvvv

havlik
Příspěvky: 109
Registrován: 11 led 2009 21:57
Kontaktovat uživatele:

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od havlik »

to je skoro stejny jako simca kdyz nechce nastartovat
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Talbot »

Tohle mi poslal Pavel Kraus - nádhera! Schválně kolik Simek napočítáte :twisted:

Tento krátký film natočil Claude Lelouche v roce 1978. Ferrari 275 GTB při východu slunce projelo Paříží od Porte Dauphine k Sacré Cœur na Montmartru za 8 minut a 15 sekund údajně při maximální rychlosti 324 km/hod. Lelouche byl zatčen poté, co bylo zakázáno uvádění filmu, ovšem samozřejmě odmítl jmenovat řidiče Ferrari. Zapněte si bezpečnostní pásy, volume doprava a klikněte na:

http://www.youtube.com/watch?v=gWVde1pW ... r_embedded


Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Talbot »

Michal píše:když utáhnou zatáčku na okruhu
http://www.youtube.com/watch?v=0xwc54G2 ... r_embedded
Video Obrázek

Jen nechápu ty Brouky, co tam s nima jejich řidiči jako chtěli dělat? A taky bylo drsný, jak někteří vypadávali z aut :o


Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Talbot »

Úžasný, akorát je z toho člověku trochu smutno, tuhle krásnou dobu už nikdy nezažijeme...

Michal

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Michal »

jsem našel k filmu Playtime

Pan Hulot se ocitne v modernistické části velkoměsta, uprostřed chladné architektury ze skla a chromované oceli. Ztratí se v labyrintu neosobních úřadů sídlících v těchto palácích a poté je stržen invazí amerických turistek, hekticky objíždějících evropské metropole. Film natáčený v kulisách nákladně vybudovaného městečka "Tativille" u Paříže (modely 1 : 5) předznamenal pozdější architektonický experiment - pařížskou čtvrť La Défense. Každý záběr je výsledkem dokonalé choreografie pohybů, gest a manýr, zachycuje i drobné reakce postav v odlidštěném prostředí mrakodrapů. Obrazy jsou doprovázeny kakofonií zvuků a jen zlomky dialogů. Tatiho tabló obsahuje nepřeberné množství komických detailů, které při jednom zhlédnutí nelze všechny postihnout. Ve své době nedoceněné arcidílo - komediální vize na pomezí halucinace a abstrakce - je dnes považováno za nejvýznamnější vizuální inovaci ve filmu 60. let. Film původně natočený na 70 mm byl později rekonstruován a převeden na 35 mm. (oficiální text distributora)
Soubory ke stažení / Download:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Talbot »


Michal

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Michal »

to je hned. Jak se ti rozvlní přes limit, je to háji. Většinou je to špatným naložením. Souprava je nevyvážená a vlní se. Pak ti z boku foukne a jdeš. Když máš dobře naloženo, můžeš jet bezpečně 170, ikdyž to nikomu nedoporučuju!!!!!

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Burák »

Jj, 170 známe :lol:

Tohle bylo blbě naložené. A pomalu s tim nejel. A když se mu to začne vlnit jsou dvě šance. Prudce akcelerovat, ale na to musí mít člověk výkon a žaludek, nebo to prostě začít razantně a přerušovaně brzdit
Obrázek

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od PeS »

Tak to je nářez... až se mi blbě udělalo... protože tohle se nám letos na jaře stalo na D1 s tátou... rozhodily nás koleje... už jsem se viděl v kytkách (nebo spíš pod kytkama), už to lítalo fakt hrozně, kouř od gum, rány do auta jak kráva... ale táta to ve chvíli, kdy bylo auto s přívěsem rovně, zamáz, zabrala nájezdovka a v tu ránu se to srovnalo... nechápu, jak to dokázal... pak jsme půl hodiny rozdejchávali, fakt drsnej zážitek, jeden z nejhorších v mym životě, takže na to vážně bacha! Když vidim na tom videu, jak jsme měli blízko ke stejnýmu konci... :?
Obrázek

Michal

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Michal »

ono se řekne plato, ale to jsou koleje, boční vítr, momentální hmotnost soupravy kolem 3500kg, blbí řidiči okolo, uvolněná či prasklá kurta a nedejbože defekt na naloženém platě v noci na dálnici. I to jsem zažil :o


Odpovědět