Bazar

Moderátor: Burák

Odpovědět
Koudy
Příspěvky: 19
Registrován: 21 dub 2010 19:51

Bazar

Příspěvek od Koudy »

Přeji krásný večer, možná zajímavá nabídka. Zdraví Koudy www.fiatklubtabor.cz http://auto.bazos.cz/inzerat/6344719/Si ... o-vozu.php

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Bazar

Příspěvek od Burák »

To už prodává asi rok, ale furt přemejšlí, kolik by za to dostal. !Neví, co by chtěl. Ale díky
Obrázek

Koudy
Příspěvky: 19
Registrován: 21 dub 2010 19:51

Re: Bazar

Příspěvek od Koudy »

Burák píše:To už prodává asi rok, ale furt přemejšlí, kolik by za to dostal. !Neví, co by chtěl. Ale díky
Ju! Koudy

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Bazar

Příspěvek od Talbot »

Fakt nechápu lidi, který něco inzerujou bez ceny... to jako prodávající čeká kdo přijede a podle vzhledu/čím přijede, bude nadhazovat cenu ve stylu "schválně kolik vyždímu"? Nebo jako proč prostě nenapíše, chci za to např. 35.000,-Kč a dohoda možná. Na inzeráty bez ceny nereaguju, protože to ve mě už dopředu budí dojem neserióznosti prodávajícího...

Michal

Re: Bazar

Příspěvek od Michal »

A to já zase občas jo. Třeba na MB Classsic, kdybych dal cenu číny, tak půlka se pos..e rovnou a druhá půlky bude prudit. Takhle ten, koho to zajímá, si písne o cenu a já mu těch čtvrt milionu klidně prozradím :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Bazar

Příspěvek od Talbot »

A pak si ten někdo řekne, že jsi se posral Ty :lol: :lol: :lol:

Dobrý stav, plná výbava, nebourané - 3700,-Eur
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1

Excelentní stav, sběratelský kus - 4500,-Eurhttp://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1

Topstav, plná výbava - 4600,-Eur
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1

Nemá cenu pokračovat, krásnejch kusů do 5000,-Eur je tam pytel... :roll:

Michal

Re: Bazar

Příspěvek od Michal »

- dovoz, - přihlášení, + známá historie, + stav kilometrů u mýho...

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Bazar

Příspěvek od Klocák »

. . . a pak taky známej stav převodovky a motoru :roll:
Když si někdo proklepne tvoje příspěvky tady na fóru :mrgreen:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Michal

Re: Bazar

Příspěvek od Michal »

Motor je ok a za automat budu teď platit dvacet za generálku ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Bazar

Příspěvek od Talbot »

Michale, možná bych to vyměnil za SX, ale to bys musel ještě 20tis připlatit :lol: protože Tagora je teď ve stavu, že těch 120t Kč hodnotu mít bude :twisted:

Michal

Re: Bazar

Příspěvek od Michal »

to bys musel nabídnout ty "esixa" dvě a stejně bych tě poslal k šípku ;)
nabídni Murenu, zvážím to :twisted:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Bazar

Příspěvek od Talbot »

Já si samozřejmě dělám srandu, SX bych za 560 SEL nikdy nevyměnil! Kůže v létě se lepí na prdel a v zimě studí, motor 560 žere i trávu kolem silnice, jede to jen o trošku líp než SX a to ještě kdo ví jestli s těma skoro dvěma tunama co to má, navíc je to plný elektroniky a má to vstřikování (jeden vstřik 8000,-Kč), atd. prostě Tagora SX je mnohem použitelnější a pro mě bez nejmenších pochyb lepší, přesto, že W126 je taky krásný auto ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Bazar

Příspěvek od Talbot »

Jo a za Murenu? Nebyli jste na houbách? :lol: :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=xdNr0P7Z ... re=related

Michal

Re: Bazar

Příspěvek od Michal »

nebo ti vadí ten doplatek, co bys musel dotopit. No nevím, zda bys byl s Murenou rychlejší :roll: , na delší silnici rozhodně ne :twisted:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Bazar

Příspěvek od Talbot »

To já si nemyslím, že bych byl s Murenou rychlejší, jak říkám, to SX jede líp jak ta Murena, ale jde o zážitek z jízdy, v Mureně je to prostě čistej adrenalin, je to ryzí sporťák, ze kterýho Ti dřevění jazyk, dělá se Ti nevolno a rozklepou se Ti prsty, protože to sice funguje, ale nic Ti nepomáhá, žádná elektronika, ani jiný sofistikovaný systémy, prostě jí musíš zkrotit a to je neskutečnej pocit. Nic takovýho nezažiješ ani v novým Ferrari a už vůbec ne ve W126 i kdyby měla 500PS. Když jedu po Jižní spojce v Mureně, kličkuju, předjíždím, akceleruju, brzdím a prostě každá cesta, každej metr cesty s Murenou, je požitkem pro sportovního ducha každýho malýho kluka, když jedu s 500 SEC, tak jedu v klidu, přesto, že to má 230 koní a krouťák 410 Nm, ale sporťák to není. Má to zase jiný kouzlo, o tom žádná, ale já holt jsem furt ten malej kluk, co musí zkoušet co auto dovede a ne páprda, kterýmu stačí rytmické pohupování a tikot hodin v interiéru ;)

Michal

Re: Bazar

Příspěvek od Michal »

souhlas

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Bazar

Příspěvek od Talbot »

Myslím, že ideální a dosažitelný auto pro Tebe, by byl ten Esprite, je větší a silnější než Murena, a dá se koupit už za celkem rozumný peníze...

Michal

Re: Bazar

Příspěvek od Michal »

Esprit je nádhernej, jenže většinou jsou pravostranný

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Bazar

Příspěvek od Talbot »

Tak to mám pro Tebe řešení. Kott (co má Foxtoys) má Esprita s normálním levostranným řízením a chce ho předělat na pravostranný, aby to bylo přesně jako ten kus z Jamese Bonda, už sehnal i dobový lyže ;) Takže zavolej Pavlovi Krausovi ať Ti domluví rande s Kottem, dohodni se s ním, že chceš kupovat Esprita a třeba se domluvíte ;)

Michal

Re: Bazar

Příspěvek od Michal »

a je to turbo? nevíš? Ať neprudím zbytečně Pavla

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Bazar

Příspěvek od Talbot »

Myslím, že je ;)

Odpovědět