Narozeninová rallye 2010

Moderátor: Burák

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Burák »

Já vezl věci na tábor a pak se točil k nádraží pro děti. Kamarád nemohl.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Talbot »

Takže rallye je za námi, celkem jelo 10 posádek a všichni dojeli v pořádku do cíle :)

Vyhrál to Vlasta Štěpánek, na druhým místě byl Čenda a třetí skončil Martin Červený.

Fotky dodám až si přinesu foťák z auta 8-)

Michal

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Michal »

Rallye byla fajn, hlavně byl opět důvod vyndat autí z garáže a krásně se projet. S Tagorkou je to vždy nádhera a ani Samba se nenechala zahanbit. Tagorka už spinká v garáži, Sambičku uklidím v týdnu.
Michale díky

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Čenda »

Tak podruhé nějak to blbne. :|
Rallye se nám líbila, pěkně jsme si ji užili
a vyzkoušel jsem Áji navigátorské schopnosti. :lol:
Tudíž Vám všem třem za to dík!


Čenda a Ája ;) ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Talbot »


Jiří Lefner

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Jiří Lefner »

Bylo to super ,trasa byla výborná . Michale super zorganizované! ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Tak Narozeninová rallye se vcelku vyvedla, Michal Vítek odvedl dobrou práci! :o Odjel už večer ze zcela pochopitelných důvodů, mimčo má nárok na trochu čistoty, že! :lol: Ale proč zvedli kotvy tak brzo Michal Primák s rodinou a po něm Čenda, to nevím! :o Zbytek klubu se po probrání sešel u krytých stolů k perfektní snídani, :grin: pokecali jsme, zhodnotili včerejší den a po Simkařském rozloučení jsme se rozjeli do svých domovů! :grin: Moc pěkný, ale ti, co se společné snídaně nezůčastnili, mi tam docela chyběli! :o Dobře jim tak! :mrgreen: Ale jsou i tací, se kterými si prostě pivo nedám :mrgreen: ač bych rád :lol: , neb odjedou z pivního pole předčasně! :mrgreen: Viz M.K. a J.L. :lol: .A taky V.Š. vítěz rallye, ale ten již tradičně, že! :lol:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Michal

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Michal »

No, protože jsme ráno byli asi jediní vzhůru a jeli jsme se ještě podívat na jednu Aronde na prodej. ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Talbot »

A jak to dopadlo, kupuješ?

Michal

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Michal »

pokud se dohodneme na ceně, tak s Čendou napůl na díly

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Talbot »

Hm, takže paštika... :?

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Čenda »

Ahojky všichni,
jakožto novopečený navigátor se mi konečně povedlo stáhnout fotky na rajče: http://cendovi.rajce.idnes.cz/Simca_Rallye_2010/. Nakonec jsme po rallye zjistili, že cestou jsme nabrali i černého pasažéra :lol: 8-)
Mějte se krásně pá Ája
Obrázek

Michal

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Michal »

Michaltalbot píše:Hm, takže paštika... :?
nooo, chce patnáct :lol: :lol: :lol: , takže nic

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Talbot »

Krásný fotky Ájo :)

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Čenda »

Děkuji Míšo ;) pá Ája
Obrázek

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Klocák »

TAk jsem konečně taky "online" 8-)
1. 2 MichalTalbot a jeho 2 "krásky" ;) : perfektní práce, prima nápady, super organizace :!:
Mockrát díky za příjemnou sobotu :) Musim říct, že otázky a úkoly i "mimo Simcalife" tu naši rallye pěkně "okořenily" :!:
2. 2 Ivan : . . . až budu v důchodu a budu mít :
- děti z baráku 8-)
- splacenou hypotéku :o
- auta zrenovovaný :shock:
- jistý prachy od státu :mrgreen:
- nebude mě úkolovat šéf prostřednictvím "moderních komunikačních kanálů" :roll:
- a všechno ostatní si udělám "přes týden" :P
- tak pak taky budu mít čas trávit se Simcama každej volnej víkend :lol: :!:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Klocák píše:TAk jsem konečně taky "online" 8-)
1. 2 MichalTalbot a jeho 2 "krásky" ;) : perfektní práce, prima nápady, super organizace :!:
Mockrát díky za příjemnou sobotu :) Musim říct, že otázky a úkoly i "mimo Simcalife" tu naši rallye pěkně "okořenily" :!:
2. 2 Ivan : . . . až budu v důchodu a budu mít :
- děti z baráku 8-)
- splacenou hypotéku :o
- auta zrenovovaný :shock:
- jistý prachy od státu :mrgreen:
- nebude mě úkolovat šéf prostřednictvím "moderních komunikačních kanálů" :roll:
- a všechno ostatní si udělám "přes týden" :P
- tak pak taky budu mít čas trávit se Simcama každej volnej víkend :lol: :!:
Ahoj! :grin: Michale, je to takhle: Sakra tys to ale trefil! :mrgreen: Kam na to chodíš? :o
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Klocák »

Ivane,
to je prostě život v "reálnym kapitalismu" spojený s povinností zachování rodu :!: :lol:
Ale neboj, dal jsem si svazáckej úkol, že se u Tebe ještě o prázdninách stavim na kafe a poklábosíme, třeba o Škodovkách :mrgreen:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Talbot »

Díky za pozitivní hodnocení. No k tý super organizaci... to ještě nevíš, že jsem chtěl podklady pro 1.stanoviště (otázky u Ivana) poslat po prvním startujícím a vzpomněl jsem si na to až když odstartoval pátý soutěžící :shock: takže jsem musel odstartovat zbytek a přes Dobřejovice (protože D1 byla totální parkoviště) dojet do Benešova za 12 minut! Nevím nevím jak bych to zvládnul bez toho mercedesího čumáku, před kterým se každej radši klidil z cesty :twisted:
Ale jinak jsem rád, že se vám soutěž líbila, doufám, že jste se i stihli kochat krajinou, protože myslím, že bylo na co koukat ;)

Jo a Klocáku - kde jsou Tvoje fotky???

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od paja »

Podle těch fotek a komentářů to muselo bejt super, což jsem čekal ;) , co jsem ale nečekal, že po naládování Rancha věcma na dovolenou, na který tahle rallye měla bejt 1. etapou, zjistim při nasazení nosiče kol na kouli, že zásuvka závěsu je zapojená naprosto francouzskym způsobem, znásobenym bastlicíma schopnostma frantíka, od ktereho jsem Rancho kupoval, (Michalové vědí), takže jsem na ní, ještě se sousedem, strávil asi 2 hodiny a pak při finální kontrole zjistil, že nesvítí dálkový světlo, což je za normálních okolností výměna žárovky, ne tak ale u tohodle Rancha, neb se ukázalo, že i zde frantík předved něco ze sveho umu, ucvakal původní dráty a přived bludný proudy buhví odkud, takže žárovka přisvěcovala i při vypnutejch světlech, zato při dálkovejch svítila o polovinu míň. :evil: Takže 1. etapa byla nakonec zrušená, páč jsem to dodělal někdy kolem 8. večer a vyrazili jsme až druhej den. Tímto se Maruško a Michale omlouvam, pokud jste na mě někde čekali dýl, než bylo nutný. Nikoho to nemrzí víc než mě. :(
Ale nakonec jsme jeli podobnou trasou a skončili v Telči, kde jsme trefili folkáčskej festival a jen pro tuhle příležitost otevřenej rozkošnej kempík, kde by se dal nějakej srazík taky spáchat. Vedle nás kempoval nějakej Simca znalec, kterej se dušoval, že jako automechanik autobusák opravoval Simky jak na běžícím pásu a dokonce mě poučil, že Simca 1300/1500 se pro Itálii dělala s motorem 1800 z Chryslera... :shock:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Talbot »

paja píše: Vedle nás kempoval nějakej Simca znalec, kterej se dušoval, že jako automechanik autobusák opravoval Simky jak na běžícím pásu a dokonce mě poučil, že Simca 1300/1500 se pro Itálii dělala s motorem 1800 z Chryslera... :shock:
Jo jo, takový znalci jsou nejlepší :lol: a že jich je!

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Skvělá organizace rallye ! Do cíle jsme sice dojeli jako první , ale otázky ze Simca oboru nás zradili no :D Jinak až bude další nějaká akce tak se určitě zúčastníme; tak prosím dejte vědět .....

F. Veselý

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Vesely_Chrysler píše:Skvělá organizace rallye ! Do cíle jsme sice dojeli jako první , ale otázky ze Simca oboru nás zradili no :D Jinak až bude další nějaká akce tak se určitě zúčastníme; tak prosím dejte vědět .....

F. Veselý
Ahoj všichni a Ty Františku zvlášť! :grin: Já osobně jsem rád, že jsme vás v Bastogne poznali, ostatní členové vás jistě také berou, :roll: tak proč by ses nemohl stát taky členem Simca klubu a mít veškeré informace z první ruky? :o Co Ti brání? :mrgreen: Jak jsi jistě zjistil, členy našeho klubu je velké množství majitelů vozů Chrysler Simca 180 GC a také na rallye jste byli jasně v přesile! :o A ty otázky? Budeš se asi divit, ale právě ty vědomosti získávají členové klubu v klubovém časopise! :lol: A to je to gró, proč členem být a nestát mimo! :grin:
měj se pěkně i s rodinou a těším se na další setkání, snad na Seči? :)
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Ahoj Ivane ,

ale tak jako mohli bychom se stát členové klubu , to máš pravdu :D !
Ale tak na rallye jsme byli v přesile , protože tam bylo ještě docela málo Simcařů.
Podle mě na ten sraz v té Seči určitě pojedem , ale nevím jak to bude ještě se srazem Chrysler klubu.
Dále také uvažujeme o té Normandii , jak nám Milan řikal tak uvidíme no.

Měj se.

František a Petr

Jiří Lefner

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ahoj všem, Jak jsem sliboval tak zde vkládám článek kde je uvedeno,že ruku podává první starší mladšímu ,nadřízený podřízenému. Zduraznoval jsem to pří vyhlášení. :lol: http://www.inzerceprace.cz/clanek/jak-s ... znemoznit/ Takže moje odpověd byla správná .

Odpovědět