Narozeninová rallye 2010

Moderátor: Burák

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Klocák »

Díky Jirko !
Trvám na přepočítání výsledků a opakování ceremoniálu :mrgreen:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Talbot »

Já jsem na to ještě po rallye koukal, názory na tuhle věc se liší, každopádně na výsledku by to nezměnilo vůbec nic, protože vítěz Vlasta Štěpánek by měl tím pádem o další bod víc, Čendu by 1 bod o druhé místo nepřipravil a Klocák by se z 5. místa na 4. Michalovo nevyšvihnul, protože ten by měl taky o 1 bod navíc. Na posledním místě Jirky Lefnera by se to neprojevilo už vůbec.

PS: na internet si dneska může kdokoliv napsat cokoliv, papouškuje se kolikrát chyba z jedněch stránek na desítky dalších, ale nepřeju nikomu (ani Jirkovi, ani Ivanovi, kterej to tam taky vehementně obhajoval) takovej trapas, že by podali ruku někomu mladšímu a ten by ji nepřijal a oni by tam stáli jak trubky s nataženou pravicí. Opačná situace se stát může a nic na ní není, právě vyšší autorita má mít přece právo se rozhodnout, zda tomu člověku rukou potřese, nebo ne.

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Já se s Tebou Michale nechci nikterak hádat, je to šumafuk, ale jestliže někam přijde starej chlap a podá všem ruku, tak je to v pořádku. :grin: Jestli ji nějakej mladší člověk nepřijme(tu podanou ruku), tak je to křupan, nebo č...k, nebo co chceš, ale s tím člověkem se ten starej prostě nebude ani bavit! :o Vezmi to mezi námi dvěma: já přijdu do hospody na setkání a podám Ti ruku. Ty ji nepřijmeš? :o A proč? Neznám důvod, proč by měl mladší člověk odmítnout podat ruku staršímu! :mrgreen: Jakýkoli spor se dá vyřešit ústně. Podání ruky, jako symbol přátelství se neodmítá a basta! :o Myslím, že nejsem daleko od pravdy! :grin:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Talbot »

Ivane, Ty to bereš mezi lidma, který se znají a jsou přátelé, ale nepřijmout ruku lze z několika důvodů a není podstatné z jakých, podstatné je, jak by to vypadalo, kdyby se to stalo mladšímu u staršího a naopak. Výrazně horší je ta varianta, že by mladší nechal stát s nataženou rukou staršího, na tom se asi shodneme, ne? Představ si, že by ses třeba se mnou pohádal, dal bys najevo vůli ke smíření a já bych Tě odmítl, obráceně to ještě jde, prostě Ty jako starší máš právo se rozhodnout jestli moji nabídku ke smíru přijmeš, ale takhle??? Byl bys za ocase, že se doprošuješ nějakýho cucáka, kterej si Tě ani tolik neváží, aby ho zajímalo Tvoje přátelství. Když Ty nepřijmeš mou nabídku ke smíru, prostě dáváš najevo, že jsem ještě nedosáhl úrovně, kterou bys byl ochoten přijmout, ale obráceně by to fakt vypadalo hrozně...

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Howgh!
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michale , to,že ruku podává starší mladšímu vím už od ZDŠ ze 70let kdy nás to učili a jelikož to mám vryto do paměti tak jsem protestoval při vyhlašování výsledku.Nešlo mě o to,abych dostal body navíc ale o podstatu věci. Nyní jsem našel článek kde se dočteme,že se nic nezměnilo! Jen jsem chtěl dokázat,že mám pravdu. Je to blbost a v mém případě to nemělo vliv na pořadí protože já jsem byl tak v prdeli,že by mě nic nepomohlo :lol:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Talbot »

Jirko: nás učili na ZŠ za komunistů takový kraviny, že jsem tomu nevěřil ani tenkrát (jako například, že soukromníci se správně píše soukromíci, protože je to soukro podnikání a ne soukromné podnikání, anebo, že spravedlnost je to, když mají všichni stejně, přitom ve skutečnosti je spravedlnost to, když má každý přesně podle svých zásluh...), vycházej z logiky věci a ne z toho, co Ti někdo vtloukl do hlavy ;)

Jiří Lefner

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michale, když jdeš na jednání s nadřízeným tak podává první ruku Tobě. Nedokážu si představit,že před 15lety když jsem byl u ředitele potravin na diskusi a já mu při odchodu první podal ruku :o To samé je když jednám se starším tak první podává ruku starší. Nedokážu si představit ,že při prvním podáním ruky nadřízeného nebo staršího by podřízený,mladší ruku nepodal. To by se znemožnil ! Ahoj

Michal

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Michal »

:lol: :lol: a teď si vezměte, kdyby rallye pořádal někdo jiný, jak by protestoval Michaltalbot :mrgreen: :mrgreen:

Jiří Lefner

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michale,napsal jsem dopis p.Špačkovi . Odpověd samozřejmě přepošlu na naše stánky.

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od George »

Na rallye jsem nebyl, tak přesně nevím o co jde.
Ale myslím, že Jirka má pravdu. Ruku by měl první podávat ten nejdůležitější (nejstarší, šéf...). A jestli já jakožto stařík někomu nabídnu ruku a mlaďák mi ji nepodá, tak to není můj problém, ale toho mladšího, protože tím jsem s ním skončil. :)
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od George »

Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Talbot »

Jiří Lefner píše:Michale,napsal jsem dopis p.Špačkovi . Odpověd samozřejmě přepošlu na naše stánky.
Koukám, že máš fakt houby co na práci... :roll:

Michale, tohle je něco jinýho, než to, když někdo položí otázku tak blbě, že se na ní dá odpovědět několika způsoby a všechny jsou správně, ale to je fuk, jak říkám, jde o 1 bod, kterej by pořadím stejně nezamíchal.

Jiří Lefner

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michale,já mám práce dost ale vše stíhám ;) . Nejde prakticky o nic ,jen debatujem . Mnoho let vím,že ruku k podání nabízí vždy starší mladšímu . Nejde mi o to ,aby jsi mi připisoval body nebo měnil pořadí ale jde o fakt,že odpověd na otazku je špatná a to už jsem zduraznoval na rallye a to myslím,že Ivan a Michal K také. Narozeninová rallye byla super připravená a muselo Ti to dát mnoho práce a času a myslím,že jsi dostal uznání i od ostatních takže neber to jako kritiku kvuli takové pitomosti . Tak si to neber osobně ;)

Michal

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Michal »

o výsledky fakt nejde, teť už jde jen o zvědavost ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Talbot »

Michal píše:o výsledky fakt nejde, teť už jde jen o zvědavost ;)
Jo to je mi jasný :-D jestli konečně ten Michal aspoň jednou nebude mít pravdu! :-D

Jiří Lefner

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michale,Ty máš vždy pravdu protože más dokonalý přehled o Simkách,Talbotech. Klobouk dolu!! Ale jak jsem již psal o nic nejde a je to pouhá diskuse . Jak mě dojde email od ŠPAČKA tak sem hodím na naše stranky. Napsali mi,že je v zahraničí a jak se vráti tak mi odepiše

Odpovědět