Narozeninová rallye 2010

Moderátor: Burák

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Talbot »

Letošní klubová rallye bude odstartována v sobotu 31.7.2010 mezi 8 - 10h dopoledne z parkoviště před prodejnou nábytku Kika v Průhonicích - Čestlicích. Cíl bude na Jihlavsku v kempu, kde máme zarezervováno ubytování v chatičkách a dá se tam i koupat. Michale prosím Tě, obešli členy mailem a popros o potvrzení účasti co nejdřív, abychom věděli přibližný počet posádek. Prosím všechny, aby dorazili na start co nejdřív, bude se startovat v časových rozestupech, tak aby se to stihlo do těch desíti všechno odstartovat. V případě, že do 9:00 dorazí méně než 5 aut rallye se ruší.
Pro úplnost dodávám, že nikdo není bez šance na výhru, soutěžní otázky se zdaleka nebudou týkat jen Simek :twisted:

Michal

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Michal »

Takže příjezd 8.30, chápu-li správně ;)

Neboj, 5 nejezdí, téměř nikdy pod deset nejdem ;) .
Já se hlásím rovnou - vozidlo asi Talbot Solara SX+skiffff

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Burák »

Simca 1200S (Nebo Elysee)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Talbot »

Taky jsem si říkal jestli tam včlenit jednu RZ (Rychlostní Zkouška) na takovým pěkným zatáčkovitým úseku cca 2km, pro Buráka, Čendu, Michala a další závodníky, ale nevím nevím jak by se na to tvářili ti "rozvážnější" jezdci :twisted:

Jinak jsem dneska mluvil s Jardou Myškou, taky prý pojede.

Michal

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Michal »

osobně jsem pro pohodovou orientačku. Závodit můžeme kdykoliv jindy ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Talbot »

No já, Burák, Jirka, Pepa, Pavel Kraus a Maruška můžeme, ale Ty zatím nemáš tak nějak s čím :lol: :twisted: aspoň nějakou zdechlou 944 nebo X1/9 kdybys nasál ;)

Michal

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Michal »

přitvrdím podvozek na Mercedesu a pobiju Vás najednou 8-)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Talbot »

To se nepočítá, to není Simca, to Tě pak můžu oprášit na motce a budeš zase druhej :lol:

PS: to jsem Tě chtěl jen pošťouchnout, aby už sis koupil něco sportovního, třeba taky 1200 S, nebo Murenu S, nebo aspoň zprovoznil to "relíčko" ;)

Michal

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Michal »

Koupím tvojí za stopade ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Talbot »

Michal píše:Koupím tvojí za stopade ;)
:lol: :lol: :lol: řeknu Ti to takhle: v pondělí jsem s ní byl v Mostě. Nebyl jsem jezdit, jel jsem tam pracovně. Ale radši jsem jel Murenou, protože to jede líp jak Oktávka, řadí to líp jak Oktávka, spojka zabírá příjemněji, rozjíždí se s tím líp, sedí to líp a zároveň je to pohodlnější, dokonce i to rádio má lepší příjem než originál v Oktávce (je evidentní jak tragickou úrovní obyčejného rádia nutí lidi, aby si připlatili za kvalitnější rádio, některý stanice na orig.rádiu v Oktávce nechytnu už za Klecanama, zatímco v Mureně jsem je poslouchal ještě u Lovosic :shock: ). Večer, když jsem se vrátil z Mostu, odpočinul jsem si a jel uklidit Murenu do garáže, tak jsem si chtěl někde zastavit na cígo a kochat se pohledem na Murenu. Místo toho, jsem nebyl schopen zastavit nikde a byl jsem se projet a to tak, že ještě když jsem ulehal do postele, tak se mi klepaly prsty na rukách :twisted: Na asi dvou křižovatkách to někdo zkusil, ale to auto jak díky zatížené nápravě neprohrábne, prostě vyrazí jako šipka, takže jakkoliv nabroušená předohrabka ještě gumuje na hraně křižovatky, když já už jsem pryč. Brzdy, podvozek, chlazení - všechno brilantní. A to "eSko" prostě jede jako kráva! :shock: ;) Takže k Tvému "návrhu" - neprodám jí za nic na světě :twisted: ;) 8-)

Michal

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Michal »

:mrgreen: , v tom případě si zazávodíme, jakmile budu mít R3 :twisted:

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Čenda »

Tož mi s Ájou jedem též a asi cháčkem, tak co se týče závodění s tímto
těžkým kolosem moc šancí nemám.... :roll:
Možná příští rok už pojedem v 1000 coupé, když se zadaří. :mrgreen: :mrgreen:
Obrázek

havlik
Příspěvky: 109
Registrován: 11 led 2009 21:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od havlik »

No při troše štestí bych to mohl do té doby dát dohromady a odpanit to na Rallye :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Čenda »

Tak to máš co dělat.... :lol: :lol: :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Talbot »

Michal píše::mrgreen: , v tom případě si zazávodíme, jakmile budu mít R3 :twisted:
Tak když se domluvíme, že nebudu řadit dál než na trojku... :twisted: :lol: ne, je fakt, že při váze cca 850kg u R3, to už bude docela zajímavý ;) jenže to ještě hodněkrát Velký Manitou doprovodí slunce k zimnímu spánku... :geek:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Talbot »

havlik píše:No při troše štestí bych to mohl do té doby dát dohromady a odpanit to na Rallye :lol:
Nezapomeň, že všichni ze zásahovýho service teamu, budou někde na trati :lol: Ale jestli to dáš do kupy a pojedeš, tak to teda klobou dolů ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Talbot »

Čenda píše:Tož mi s Ájou jedem též a asi cháčkem, tak co se týče závodění s tímto
těžkým kolosem moc šancí nemám.... :roll:
Možná příští rok už pojedem v 1000 coupé, když se zadaří. :mrgreen: :mrgreen:
Neboj, závodit se nebude - já budu někde na stanovišti, Michal nemá s čím a Burák musí opatrně, aby aspoň dojel :twisted:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michaltalbot píše:
Čenda píše:Tož mi s Ájou jedem též a asi cháčkem, tak co se týče závodění s tímto
těžkým kolosem moc šancí nemám.... :roll:
Možná příští rok už pojedem v 1000 coupé, když se zadaří. :mrgreen: :mrgreen:
Neboj, závodit se nebude - já budu někde na stanovišti, Michal nemá s čím a Burák musí opatrně, aby aspoň dojel :twisted:
Ahoj Michale! :grin: Já závodit nebudu ani rychle ani pomalu, ale stanoviště Ti můžu pomoci, jako loni! :lol: Nevím, jestli s Vlastou, nebo sám, ale to záleží na tom, zda nebude právě v Zemi Moravské na chatě. :roll: Počítej se mnou, ale musíš mi to připomenout! :lol: Neb v mládí erotik, v stáří sklerotik, bohužel to platí :lol: !
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Talbot »

Ivane, znamená to, že nepojedeš Rallye? Proč? Každopádně, pokud tedy nebudeš startovat, určitě a rád využiju Tvé nabídky k zajištění jednoho stanoviště ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michaltalbot píše:Ivane, znamená to, že nepojedeš Rallye? Proč? Každopádně, pokud tedy nebudeš startovat, určitě a rád využiju Tvé nabídky k zajištění jednoho stanoviště ;)
Michale, počítej s námí, nebo se mnou! :grin: Rallye nejezdím ze zásady, neb bych všechno vyhrál! :mrgreen:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

havlik
Příspěvky: 109
Registrován: 11 led 2009 21:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od havlik »

Michaltalbot píše:
havlik píše:No při troše štestí bych to mohl do té doby dát dohromady a odpanit to na Rallye :lol:
Nezapomeň, že všichni ze zásahovýho service teamu, budou někde na trati :lol: Ale jestli to dáš do kupy a pojedeš, tak to teda klobou dolů ;)
tak jako rád bych a myslim si že to nejni uplně nerealnej termín otázkou je jak příznivé nebo nepřiznivé budou ostatní faktory :roll: aneb za všim hledej ženskou :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Burák »

Tak vem, vole, faktor sebou, ne? ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Talbot »

Burák píše:Tak vem, vole, faktor sebou, ne? ;)
:lol: :lol: :lol:

Michal

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od Michal »

dodej foto faktoru :mrgreen:

havlik
Příspěvky: 109
Registrován: 11 led 2009 21:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Narozeninová rallye 2010

Příspěvek od havlik »

To zrovna vám něco ukázat :lol:
Obrázek

Odpovědět