OT: Volby 2010

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

OT: Volby 2010

Příspěvek od Talbot »

Tak nakonec to dopadlo celkem dobře. ODS s VV a TOP09 budou mít většinu a i když to naoko vypadá dobře pro Jyrku, ve skutečnosti nás vláda KSČSSD snad nečeká ;)

Michal

Re: OT: Volby 2010

Příspěvek od Michal »

To je fajn, všichni to určitě sledujeme. A jsem rád, že jsme se od založení fora vyhnuli OT, čili tématům mimo Simky apod. Když jsem začínal dělat byznys, školitel mi jako první řekl: "Nikdy se s klienty nebav o politice, náboženství a fotbale" ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: OT: Volby 2010

Příspěvek od Talbot »

Chceš tím říct, že to mám smazat? Já z toho mám velkou radost a věřím, že drtivá většina zdejších členů, je na tom stejně. Navíc teď, když Jyrka odstupuje... :) už jsem si dal na oslavu panáka slivovice ;)

Jiří Lefner

Re: OT: Volby 2010

Příspěvek od Jiří Lefner »

Dopadlo to dobře a snad se zastaví zadlužování ,korupce a zlepší se styl politiky. Jsem spokojen

Jiří Lefner

Re: OT: Volby 2010

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michaltalbot píše:Chceš tím říct, že to mám smazat? Já z toho mám velkou radost a věřím, že drtivá většina zdejších členů, je na tom stejně. Navíc teď, když Jyrka odstupuje... :) už jsem si dal na oslavu panáka slivovice ;)
Michale, souhlasím a jsem rád,že mužeme pokecat ,protože mám radost a cítím naději na lepší hospodaření

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: Volby 2010

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Dopadlo to tak, jak jsem očekával :lol: , "Prasopes" odešel tam, kam patří :mrgreen: , 3 hoši se snad domluví :roll: a socansko-bolševická nákaza je alespoň na čas zažehnána :lol: ! Já jsem koně nepřepřáhl a jsem spokojen. :) Už jsme si dali s Vlastou po panáku Scotch Whisky, značka Teacher's, neboli Učitelova, to je ta správná značka :lol: ! Jen na závěr, dnes tam někdo řekl, že to mladí spočítali Jyrkovi za Czechtek a to je dobře! :lol:
zdravím všechny členy našeho klubu a jsem rád, že jsme + - zajedno, co se té blbé politiky týče!
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: OT: Volby 2010

Příspěvek od paja »

Jiří Lefner píše:Dopadlo to dobře a snad se zastaví zadlužování ,korupce a zlepší se styl politiky. Jsem spokojen
Ivan Simca KH píše:... , 3 hoši se snad domluví :roll:...
Právě protože se 3 (stejní) hoši zase domluví, korupce se nezastaví, naopak. Teď nevím, jakeho smajlíka sem dát.
Prostě hrozila ztráta byznysu, tak se peníze nalily do novejch stran se staronovejma tvářema, hlavně v pozadí. Ale kdoví, dneska může bejt člověk překvapenej už jenom mile. ;)
Jinak souhlasim s Michalem P., jen mi to nedalo... :?
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: OT: Volby 2010

Příspěvek od Talbot »

Já jsem optimista. Ze dne na den nemůže přijít obrat o 180°, ale hodně lidí se tam vyměnilo a jak to tak pozoruju, je to změna k lepšímu. Každopádně, po odchodu Tupolánka a Paroublbka, by mohla úroveň jednání našich politiků zase trošku stoupnout.

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: OT: Volby 2010

Příspěvek od Klocák »

Michale P. : nevěř školitelum! Věř svýmu rozumu, školitel Ti nakonec za prachy vždycky poví, co ty chceš slyšet :-)

Jinak souhlas s ostatními, co se týče výsledků voleb !

Příklad Řecka byl dost ostrašujíci a to že vyhyne "prase bradavičnatý" mi vůbec nevadí !
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Michal

Re: OT: Volby 2010

Příspěvek od Michal »

Věřím. Jsou to konfliktní témata. Někdo může volit třeba Sládka a přitom může udržovat při životě krásnou Simku ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: Volby 2010

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Jsem rád, že i o tak konfliktním tématu, jako volby a politika lze debatovat v klidu! :o To nás ctí a je tady znát to, že jsme se všichni poučili z našich minulých konfliktů! :grin: Bylo by přece hloupé platit Řekům 16.platy, místo kupování Simek a Talbotů ve Francii, no to přece uzná každý Simkař! :lol:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Odpovědět