SIMCACENTRUM

Moderátor: Burák

Odpovědět
Jiří Lefner

Re: SIMCACENTRUM

Příspěvek od Jiří Lefner »

No,nevím ale je to na uplnou renovaci..záleží jak se zacházelo za ta léta s motorem ale skoro 200tisíc při mnoha majitelích. Skoro každy tomu dává sodu :( Jako na renovaci je to dobrá cena a i kdyby se do ní nacpalo 80litru tak se vyplatí. Pro rýpaly-.. :lol: .40tisic lak ,20 motor,popř ložiska ,brzdy ,oleje,převodovka,řízeni....mám s tím zkušenosti ;)

Michal

Re: SIMCACENTRUM

Příspěvek od Michal »

Talbot - blbě se mi v Mureně sedí. To je pro někoho, kdo má dlouhý nohy a krátký ruce, já to mám naopak :mrgreen: :mrgreen:

Jirka - ty bys renovoval i to, co sjede z výrobní linky. Úplně tě vidím na konci linky, kdybys dělal výstupního kontrolora v automobilce, tak přijde na buben "vše je blbě, ihned zrenovovat" 8-)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: SIMCACENTRUM

Příspěvek od Burák »

Jo a zrenovoaný auto stojí s vylágrovaným motoerm, že :roll:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: SIMCACENTRUM

Příspěvek od Jiří Lefner »

Jako za ty peníze nemuže člověk očekávat ,že sedne a bude s tim litat bez investic. Pokud nekomu nevadí,že tam hučí ložisko ,brzdy jdou na hovno a motor kouří tak jo . Honzo sam víš,že jsem měl motor v super stavu ale bohužel shodou několika náhod se zadřel...tj.promáčknuta vana a volba špatného oleje. ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: SIMCACENTRUM

Příspěvek od Talbot »

Cena za tu Murenu je dobrá, auto vypadá, že zvládne běžnej provoz bez velkejch investic a pro někoho, kdo chce zajímavý auto za málo peněz, je to ideální.

Michal

Re: SIMCACENTRUM

Příspěvek od Michal »

Jirko nesejčkuj furt, kdo to má číst :P

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: SIMCACENTRUM

Příspěvek od Klocák »

Jirko - nesváděj to na olej :!: :evil:
Měl si tam minerální olej Shell Helix Super s viskozitou 10W-40 (na tvoji žádost a moje požehnání), pořád si stojím za tím, že ten olej nebyl špatná volba, sám na něj jezdím ve 2 Simkách :!: :roll:
. . . prostě se smiř s tím, že je ta tvoje 1301 "paštika", která je dobrá akorát tak na ND :mrgreen:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Jiří Lefner

Re: SIMCACENTRUM

Příspěvek od Jiří Lefner »

Jo,olej tam byl dávany spravny to vím ale moje blbost byla,že jsem tam dolil 1,5L oleje ,ktery to vše rozpustil. Já to blbě napsal...Nechci to už řešit.

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: SIMCACENTRUM

Příspěvek od Čenda »

. . . prostě se smiř s tím, že je ta tvoje 1301 "paštika", která je dobrá akorát tak na ND :mrgreen:[/quote]




:lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) Čenda dne 02 srp 2011 22:37, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Jiří Lefner

Re: SIMCACENTRUM

Příspěvek od Jiří Lefner »

Čenda píše:. . . prostě se smiř s tím, že je ta tvoje 1301 "paštika", která je dobrá akorát tak na ND :mrgreen:

:lol: :lol: :lol:[/quote]
To je ale hulvát ten Michal :lol:

Jiří Lefner

Re: SIMCACENTRUM

Příspěvek od Jiří Lefner »

Nedostal nárazniky s mlhovkami tak je nasranej... :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: SIMCACENTRUM

Příspěvek od Burák »

Jirko, jenže to už byla jen poslední rána. Stejně by šel do prdele, tak se, kurva, smiř s tim, že ten tvuj měřák je na piču, resp, že to neni zdaleka všechno jen závislý na tlacích. :P
Obrázek

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: SIMCACENTRUM

Příspěvek od Čenda »

Jirko, aspoň Tě může hřát u srdce,že pomůžeš jiným,
když si z toho vraku vezmou nějaké díly! :lol:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: SIMCACENTRUM

Příspěvek od Jiří Lefner »

Burák píše:Jirko, jenže to už byla jen poslední rána. Stejně by šel do prdele, tak se, kurva, smiř s tim, že ten tvuj měřák je na piču, resp, že to neni zdaleka všechno jen závislý na tlacích. :P
Já vím ...

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: SIMCACENTRUM

Příspěvek od paja »

Burák píše:........... by šel do prdele, tak se, kurva, smiř s tim, že ten tvuj ...... je na piču, resp, že to neni zdaleka všechno jen závislý na tlacích. :P
To rozhodně... Obrázek
Situaci by ale mohla zásadně změnit a v tom bych si dovolil s Klocákem nesouhlasit, změna použité lubrikace....
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: SIMCACENTRUM

Příspěvek od paja »

Hele, prezidente, tohle jsou ty lidi, co pro tebe dělaji v tom Simcaservisu? :mrgreen:
Ale zase na druhou stranu, Jirko, to máš autoservis jak za starejch časů ... :lol: A pro dokreslení atmosféry si můžeš pustit Pupaře od Zlatý podkovy ... 8-)
Obrázek

Michal

Re: SIMCACENTRUM

Příspěvek od Michal »

si říkám, že se to tu nějak plevelí. Asi založíme topic "zbytečné kecy" a přesuneme to tam :mrgreen: , co Bu?

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: SIMCACENTRUM

Příspěvek od Burák »

Takovej už tu je :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: SIMCACENTRUM

Příspěvek od Klocák »

paja píše:
Burák píše:........... by šel do prdele, tak se, kurva, smiř s tim, že ten tvuj ...... je na piču, resp, že to neni zdaleka všechno jen závislý na tlacích. :P
To rozhodně... Obrázek
Situaci by ale mohla zásadně změnit a v tom bych si dovolil s Klocákem nesouhlasit, změna použité lubrikace....
Pájo v pohodě 8-)
Já už jsem si zvykl, že o daném oboru ví každej víc, než ten kdo se tim již druhou desítku let "živí" :mrgreen:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: SIMCACENTRUM

Příspěvek od Talbot »

No odhaduju, že Pája to spíš myslel tak, že když Jirka na 100% nevěděl jak moc je ten motor uvnitř znečištěnej, měl se radši držet minerálu 15W40 ;)

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: SIMCACENTRUM

Příspěvek od paja »

No Pája to nemyslel nijak, jen ze slov Buráka vyvodil, že ta poslední rána, která šla zřejmě do prdele, by šla do prdele tak jako tak, ale asi nebyla uplně dobře provedená, když se zmiňuje, že všechno nezáleží jen na velikosti tlaku a vzhledem k tomu, že Jirkův 'měřák' (nebo jak tomu v Brně řikaj) je spíš na piču, tak jsem si dovolil radu, že nějaká vhodnější lubrikace by pomohla užít ten 'měřák' :lol: i na tu prdel, no.
Takže mě docela překvapilo, že Klocák se tomuhle mazivu věnuje už 20let. :shock: No holt začal docela brzo... ;) 8-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: SIMCACENTRUM

Příspěvek od Klocák »

Pájo,
v tomto případě použiju větu, kterou napsal včera na jistém "veteránfóru" jeden můj kamarád druhému (více študovanému) kamarádovi 8-) :
"hele, kdyžtak piš jako člověk, tady to čtou taky jednodušší verbální veteránisti, třeba já, a louskat po tobě jinotaje a hádanky mi takhle v podvečer nedělá dobře" :mrgreen:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Jiří Lefner

Re: SIMCACENTRUM

Příspěvek od Jiří Lefner »

Měřák na tlaky mám profi a je šroubovatelny takže přesnost je maximalni. Tlaky byly po 12atm. Motor se vylágroval z duvodu,že byla promáčklá vana a poškozeny sací koš . Už bych to neřešil a myslím,že je zbytečné do sebe vzájemně se navážet a rýpat ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: SIMCACENTRUM

Příspěvek od Burák »

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Obrázek

Michal

Re: SIMCACENTRUM

Příspěvek od Michal »

Tak zase k věci. BMW a ponton jsou závazně zamluveny. 8-)

Já si dnes přikoupil Simku 1301. Stála minimálně 15 let, ale taky možná 40 let odstavená ve stodole. Má tak někdo kliku, když koupí stodolu a v autě je veterán. Mě se to za 8 let mé realitní praxe nepovedlo :| .

Auto má rezavé všechny nelakované části, total výfuk a hořejšek motoru. Nejsou doklady ani historie.

Další zkoumání stavu tohoto vozu o víkendu. Stejně tak dohledávání historie vozu ;)
Přílohy
DSCI0002.JPG
DSCI0001.JPG
DSCI0003.JPG
DSCI0004.JPG

Odpovědět