Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Moderátor: Burák

Odpovědět
PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od PeS »

A bacha s tou rukou na tom vyklápěcím křidýlku u tý hundmrdky, ty větračky tam zrovna moc nedržely... :grin:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Talbot »

Jiří Lefner píše: Jinak M123 a 124 byly nejlepší auta na světě. V te době Toyoty byly někde jinde . Zlaté Piano...

Tak, tak. Říkám si, že ta Tagora je evidentně neskutečnej držák, protože stále funguje, zatímco auta, který normálně najezdí stovky tisíc km prakticky bez údržby, někomu doslova hoří pod rukama :twisted:

Uživatelský avatar
JD_Simca
Příspěvky: 108
Registrován: 13 úno 2009 10:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od JD_Simca »

Burák píše:zbytečný provokovat. Tady je to určený k tomu, aby, když má někdo jinou značku, mohl se pochlubit a ne, aby tu o tom vzikla debata. Jo, ale J.D. Tu tvou 120bych rád viděl, uka. Michal řikal, že 1A
:grin: To mě těší :grin: Domluvíme se a rád Ti ji ukážu ;) Musí taky jezdit :twisted:
Simca 1301 EL 1969
Talbot 1510 1982

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od paja »

Dneska jsem stál na benzínce vedle Š100 a měla krásnej eRkovej zvuk. :P Když jsem se vracel z hajz.lu ke kase, tak tam nikdo nebyl a pokladní se zrovna vraceli ode dveří a jeden druhemu řikal, "pěkná, a je hlavně nezbastlená". 8-)
Asi fandové. ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Talbot »

Copak na škodovky, to jsou tady "odborníci" všichni... ale tím taky jejich rozhled většinou končí :?

Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Tak nám ty kurvy poslanecký schválili zákon o znovu přidání řepky do paliva na 6% !!!!!! Tzn,že naftové motory dostanou na prdel ,hlavně ty nové . Toyota ,Ford ,Nisan...mají uvedeno,že muže mít palivo pouze do 5% ,jinak bez záruky!! To je lobing a korupce nejhrubšího zrna!! Je mi na blití a jsem nasraný :evil: :evil:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Talbot »

Zkrátka a dobře:

Obrázek

Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michaltalbot píše:Zkrátka a dobře:

Obrázek
Asi tak... Já už ted mám problém s naftou a co potom? Nevím jestli pomohou aditiva ,myslím větší množství. Budu volat do Toyoty co s tím....

Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ona sada vstřiku stojí 40 tisic a už jednou mi je zachranovali :(

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Burák »

To víš, kvalitní Toyota ;) . Peugeot i Audi zatim v poho. Ovšem to biopalivo je fakt svinstvo. V důsledku na tom nic ekologickýho neni a všechny pole teď smrdí, jak když se tam někdo posral :?
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Burák píše:To víš, kvalitní Toyota ;) . Peugeot i Audi zatim v poho. Ovšem to biopalivo je fakt svinstvo. V důsledku na tom nic ekologickýho neni a všechny pole teď smrdí, jak když se tam někdo posral :?
Toyota je kvalitní ,jenže dnešní nové diesely mají náchylné vstřiky ,které nepřežijí horší kvalitu nafty a je to problém všech značek ale to Ty Honzo moc dobře víš ,jen mě chceš nasrat :lol: ale uvidíš,že časem zjistíš,že se to bude týkat všech :( Jo,kdybych měl starší model , tak mohu tankovat i v JZD

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Talbot »

Jiří Lefner píše:Ona sada vstřiku stojí 40 tisic a už jednou mi je zachranovali :(
Tak to je ještě pěkný. Právě mám oktávku už 14dní v servisu a neví co s ní je, asi v prdeli vstřiky, ale poslali je na rozbor někam do Soběslavi. A teď to hlavní - na Oktávku II 2,0 TDI 140PS stojí jeden vstřik 25.000,-Kč

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od PeS »

A dopr... a to se mi původní karburátor na Pragovku za 800Kč zdál drahej :?
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Talbot »

No, tak tady je to v nejhorším případě oprava za cca 120.000,-Kč :shock: u auta, který je půl roku po záruce a má najeto 134000km, neskutečná sračka.

Michal

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Michal »

Vůbec se mnou nešijou všichni čerti :twisted: :twisted: :twisted: . Jo a netolerantní uživatelé,trento odkaz NEOTVÍRAT
http://sauto.cz/detail-inzeratu/autobus ... ni/8064639

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od PeS »

:lol: :lol: :lol:

no ale za ty prachy, nekup to ;) Myslim si, že pro Simcamuzeum by to nemusela být vůbec špatná věc! Podle mě neznamená, že Simcamuzeum nemůže mít pracovní vozidlo jiný značky, vždyť závodníci taky netahaj na závody svoje závodní auta civilníma autama stejný značky... Jde spíš o to, jestli na tohleto má vůbec někdo z nás řidičák :grin:
Obrázek


Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Talbot »

Michale, nechceš tady udělat seznam aut, který si chceš koupit? :lol: Co mě tak napadá, tak Miura a Countach, Modena Spider, Espace se štítky Matra, P309 se štítky Horizon, Talbot Express, LT odtahovka, Mercedes SL R129, Simca 1000 1969, Murena?, Peel P50, Karosa... co tam bylo dál? :P

Michal

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Michal »

Rallye3 (mrkni na mobile.de :o ), asi tak 50Simek ještě, Sunbeam Lotus "B groupe" :twisted: , RTO, Esprit S3 TurboF40, 205T16, Lancia 037, BMW M3 E30.....a vůbec, to bych tu byl do půlnoci. Víš kolik úžasnejch aut bylo vyrobeno. Chcuk všechny :P

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od PeS »

a já chci ty ostatní, který nebudeš mít ty :grin:
Obrázek

Michal

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Michal »

Nezbude pane, nezbude :mrgreen: Vlastně zbude, skoro vše nad rok 1988

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Talbot »

No jo, na tyhle (Esprit S3 TurboF40, 205T16, Lancia 037, BMW M3 E30) jsem zapomněl... :lol:


Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Talbot »

Copak já, ale myslím že i Ty v tom už musíš mít bordel ne? :lol:

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od PeS »

Po zkušenostech s novějšími auty už beru jen auta do roku 1970, protože mám tak nějak pocit, že čim mladší, tim blbější...
Obrázek

Odpovědět